Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Podświetlanie zegarów

RobertF
 Share

Recommended Posts

Witam! Mam uszkodzone żarówki od licznika, tzn od zegarów. I wiem, że tam są 3 takowe żarówki i chciałbym mieć kolor niebieski całego licznika, i pytanie czy te żarówki będą pasować

http://allegro.pl/zarowka-zarowki-szklana-t10-w5w-12v-niebieska-2szt-i6809591735.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=YWRmZGZjYjQtNGYwYS00OWJiLTlmYzctNDZjODkwOWZjNGM2AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=88f9f479-09dc-4ea5-84fd-8e8e4af9e891

Jeśli nie to jakie ewentualnie inne, lub jaki kolor też naprawdę fajnie wygląda.

Drugie pytanie, na pokrętach od temperatury,i wentylatora też są światełka tylko, że tam są takie małe 1W żarówki czy je też dostane w kolorze niebieskim ?

Czy będą pasować ? chyba tak. 

Jeśli chcesz się bawić w zmianę podświetlenia, polecam wydać 100zł na lutownicę, cynę, trochę przewodu, taśmę led zagęszczoną, diody led. 

Dodam jeszcze, że powinieneś się poważnie zastanowić nad podświetleniem na niebiesko. Ładnie to wygląda w dzień, w nocy razi w oczy i się rozmazuję trochę (coś jak ultrafiolet). Oczywiście możesz obniżyć napięcie na włączniku świateł, ale wtedy już tak ładnie nie wygląda. Do tego licz się z tym, że obrotomierz będzie Ci się wcześniej kończył - czerwone pola będą ciemne. 

Miałem zrobione wszystko na niebiesko w samochodzie i z liczników odszedłem na rzecz czerwonego. Całkiem dobrze się komponuje a nie wali po oczach. Z niebieskim mam też problem w pająku włącznika świateł. Zerkając w lewe lusterko odbija mi się niebieski kolor w bocznej szybie.

żarówek Ci polecić nie mogę, nie znam się na nich, ale !

Masz ładnie rozpisane jakie żarówki do czego potrzebne

Osobiście robiłem wszystko na diodach i paskach

Edited by rpcrepcu

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...
UP