Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Teleskopy do Signuma, do bagażnika, co polecacie?

Wookie1988
 Share

Recommended Posts

Witam Panowie, potrzebuję zmienić teleskopy w bagażniku, patrzyłem na allegro i pełno tego, Magneti Marelli i Krosno są najdroższe, ale czy najlepsze? są może jakieś  tańsze i niezbyt różniące się jakością? jakie macie doświadczenia w tym temacie?

Ja kupiłem do bagażnika i maski Magneti Marelli i według mnie są okej. Tak jak bagażnik otwiera się idealnie bez szarpnięć, tak maska potrafi na koniec lekko szarpnąć ale i tak ją otwieram może z trzy razy w roku więc ją na koniec przytrzymuję ręką^_^ Bagażnik otwiera mi się niemal tak samo jak na ori GM. Przez kilka pierwszych zamknięć klapy musiałem użyć większej siły żeby opuścić ale po jakimś czasie zaczęły chodzić idealnie aż do teraz, bez zmian:D. Jestem mega zadowolony no i same siłowniki już markowe są

Edited by Sigmat04