Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Po wymianie skrzyni biegów nie działa parktronic

Czarnyf4
 Share

Recommended Posts

Witam

Nie wiem czy dobry dział wybrałem ale wszystko zaczęło się po wymianie skrzyni biegów. Prędzej był automat ale się zepsuł. Wydałem 5 tys na naprawy i dalej to nic nie pomogło więc razem postanowiliśmy, że wymienię całą skrzynię na manialną. Mój wujek dużo siedzi przy autach więc wiedział co robić. Za 3 tys kupiliśmy Vectrę z uszkodzonym silnikiem i w sedanie. Wujek powiedział, że mi to zrobi a w zamian dam mu tą kupioną vectrę. Czyli wymiana skrzyni wraz z jej demontażem z innego auta i kupnem tego auta wyniosła mnie 3 tys. Tanio wyszło tylko, że teraz wychodzą bolączki. Piąty bieg i wsteczny ciężko wchodzą (wujek ma to zobaczyć), no i nie działa parktronic. Z tym za bardzo nie wie co zrobić. Mówi, ze wszystkie połączenia sprawdzał itp. Wie ktoś co to może być? Mam nadzieję, ze mi ktoś pomoże :/ auto mi się sypie a nie mam tak dużo pieniędzy, żeby dawać auto do mechanika znowu :( 

z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

dorobiona jest wiazka do czujnika wtecznego ??, wsteczny sie zapala??, tzreba takze modul parktronika przeprogramowac a dokladnie zmienic w nim indeks