Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Gdzie umieścić przełącznik wyboru paliwa.

adrian_-_
 Share

Recommended Posts

Witam. W przyszłym tygodniu gazownika będzie montował do mojego SIGNUM 2.0T gaz, gdzie Wy macie przełączniki wyboru paliwa i gdzie Wy byście polecili ich montaż? 

34 minuty temu, adrian_-_ napisał:

Witam. W przyszłym tygodniu gazownika będzie montował do mojego SIGNUM 2.0T gaz, gdzie Wy macie przełączniki wyboru paliwa i gdzie Wy byście polecili ich montaż? 

Ja mam zamontowany w lewej górnej zaślepce koło radia. I pod ręką i widoczny jest. Chyba tak większość ma z tego co widziałem

Ja mam pod roletką w środkowym tunelu :) tylko i wyłącznie z kwestii estetycznych bardzo irytowałaby mnie ta zielona dioda widoczna cały czas 

10 minut temu, DamianSig napisał:

Popielniczka jeśli nie palisz 

Nie palę, ale troszkę słabo bo pod popielniczka jest przecież złącze OBD i nie chciałbym żeby coś mi się tam zruszyło przy wyciąganiu popielniczki lub utrudniało podpięcie interfejsu.

Dłuższy kabelek i śmiało można wyciągać. Mam tak i jest spoko. W przedlifcie miałem w schowku pod włącznikiem świateł. W polifcie go nie ma i dlatego popielniczka. Myślałem żeby dac pod roletka koło lewarka biegów ale tam wole mieć miejsce na 2 kawy 😜

23 godziny temu, DamianSig napisał:

Dłuższy kabelek i śmiało można wyciągać. Mam tak i jest spoko. W przedlifcie miałem w schowku pod włącznikiem świateł. W polifcie go nie ma i dlatego popielniczka. Myślałem żeby dac pod roletka koło lewarka biegów ale tam wole mieć miejsce na 2 kawy 😜

Tylko po co kombinować i chować ? Ja wolę jak jest widoczne i pod ręką. A nie jest to jakiś halogen, że wali po oczach :P

Na plastiku między drzwiami, a dźwignią od podnoszenia maski.

Nie wali po oczach zielonym, a z miejsca siedzącego jest widoczne.

Moj jest przed zapalniczka -płaski, okragly, wielkosci i grubosci 2zl. W tym samym plasticzku, ktory oslania cale gniazdo zapalniczki. Praktycznie, pod reka i w kazdej chwili moge na niego spojrzec w czasie jazdy, a w oczy sie nie rzuca.

Edited by zbiku01

Dnia 4.03.2018 o 19:42, JarekS napisał:

Ja mam w roletce, bezproblemowy dostęp a dodatkowo zawszę mogę zasłonić

pre_1436900534__imag0085_burst002_cover.

Mam tak samo i jest to najlepsze rozwiazanie :)

7 minut temu, 89neo napisał:

Mam tak samo i jest to najlepsze rozwiazanie :)

Tyle, że uchwyt nie spełnia w 100 % swojej funkcji. Może to praktyczne i estetyczne, ale coś kosztem czegoś ?

Edited by Cretux

Moim osobistym zdaniem roletka sama w sobie nie spełnia swojej funkcji, postaw tam puszkę coli i spróbuj zmieniać biegi :) ta podstawka na napoje jest bez sensu i w tym aspekcie lepszym rozwiązaniem jest jednak umiejscowienie tam przełącznika niż stawianie jakiegoś kubka czy puszki.

1 godzinę temu, JarekS napisał:

Moim osobistym zdaniem roletka sama w sobie nie spełnia swojej funkcji, postaw tam puszkę coli i spróbuj zmieniać biegi :) ta podstawka na napoje jest bez sensu i w tym aspekcie lepszym rozwiązaniem jest jednak umiejscowienie tam przełącznika niż stawianie jakiegoś kubka czy puszki.

Mi akurat nie przeszkadza i często korzystam jak jadę gdzieś dalej. Za to w VB, to jest niefortunne umiejscowienie. Nie dość, że dość płytkie bo kawa potrafi się wylewać, to trzeba było biegi ostrożnie zmieniać, żeby nie trącić :D 

Moja propozycja jeżeli nie masz parktronica to w miejscu tego przyciusku. Mam tak i jest spoko.  diody nie denerwuja nawet w czasie jazdy nocą

3 minuty temu, JarekS napisał:

Bo gazownikowi nie chcę się dalej kabelka ciągnąć :)

To fakt, że ciężko przekonać gazownika do swoich pomysłów. Jakie by one nie były ;)

21 minut temu, jamal8000 napisał:

Moja propozycja jeżeli nie masz parktronica to w miejscu tego przyciusku. Mam tak i jest spoko.  diody nie denerwuja nawet w czasie jazdy nocą

Zaślepki wokół radia, też myślę, że najwygodniejsze rozwiązanie. Cała deska jest tak jasna, że nawet tego nie widać ;)