Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

tech 2 czy klon chinczyk

MENTNY
 Share

Recommended Posts

mam prośbę chciałbym się dowiedzieć od znawców tematu coś o tech2 mam na myśli różnice w środku czyli opcje czy coś się nie da chinolem zrobić co się da oryginałem z oryginałami ciężko a chinolów jest pełno jak wytrzymałość takiego chińskiego urządzenia działa dobrze wiesza się morze ktoś ma proszę o radę co lepiej kupić używany oryginał za 4tyś prawie czy podróbę za 1.5tys    jeśli nie ten dział to przepraszam

Miałem już ze 3 sztuki chińczyków i wszystkie działały.Jak kupisz u dobrego sprzedawcy to powinno być ok,jakość tych chińskich jest teraz lepsza niż na początku produkcji.Są 4 najważniejsze elementy które zazwyczaj padają:candi,płyta główna,wyświetlacz i VCI,każda z nich też dostępna w chińskim wykonaniu i ceny nie porażają.Nawet znajdziesz już osoby,które naprawiają chińskie zabawki.Jeśli chodzi o oryginał,to jak sam nie zepsujesz to nic się z nimi nie dzieje,najtrwalsze są na osprzęcie HP.Sam mam takiego.jeśli chodzi o programowanie to nie ma między nimi różnicy.Jedyne co to w chińskich jest gorsza jakość materiałów,czasem nawet ciężko kartę PCMIA w slot wsunąć,ale można do tego przywyknąć.Patrząc na ceny to chińskie poleciały dość mocno w dół,natomiast w oryginale trzymają cenę.

Techem wiecej zrobisz niz op comem. Ale op com tamszy i porownywalny do techa

Edited by tomi188

dzięki za odpowiedz no jeśli chodzi o chińczyki jest ich ogrom no z oryginałami ciężej ceny rożne strasznie zdewastowane mam obawy czy jeśli kupie taką używkę oryginalną za około 3tyś czy coś w nim nagle nie padnie i zacząłem pytać czy są różnice po między nimi  gdyż chińczyk myślę koło 1.5 tyś kupi zawsze mniejsza strata tylko miałem obawy czy zrobię to samo jednym co i drugim   znalazłem tech2 boscha po 2 właścicielach jest nadal wystawiony za 15tyś mi się wydaje że trochę za dużo chyba że się mylę

• 2 years later...

Panowie, czy ktoś tutaj aktualnie pracuje na chińskim klonie Techa 2? Są jakieś tematy na elektrodzie ale stare nic świeżego aktualnie nikt nie pisze. 

Ewentualnie czy ktoś może ostatnio kupował i może polecić u którego sprzedawcy? Mam zamiar kupić techa ale jest tego w uj a nie chce wtopic kasy bo później ciężko ją odzyskać.

I jeszcze jedno, karty 32mb są dla GM i dla Opla osobno, czy GM są dla jakiś Chevroletow itp a  Opel tylko dla Opla czy co obsługuje oprogramowanie GM?