Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Witam wszystkich , jestem nowy na forum i szukam wszystkich informacji związanych z radiem CD 50 Phone .

Interesuje mnie czy jest mozliwość podłączenia zmieniarki CD lub emulatora zmieniarki CD ( lub coś innego w tym rodzaju ), bo jak na chwilę obecną mogę tylko słuchać muzyki z   normalnej płyty CD i radia.

A chciałbym mieć  troszkę wiekszy wybór jesli chodzi o media .Proszę o wszelkie  informacje na ten temat 

Moje radio na zdjęciu

radio.jpg

Dzieki za pododpowiedż , , nawiązując do podesłanego tematu przez kolege czy ktoś może wie lub posiada opis przyłączy tego radia , tzn tylna część radia co i gdzie podlączyć , bo nie wyjmowałem jeszcze mojego , a jesli jest aux to emulator zmieniarki CD powinien działać ???

1 godzinę temu, sebastian100 napisał:

Dzieki za pododpowiedż , , nawiązując do podesłanego tematu przez kolege czy ktoś może wie lub posiada opis przyłączy tego radia , tzn tylna część radia co i gdzie podlączyć , bo nie wyjmowałem jeszcze mojego , a jesli jest aux to emulator zmieniarki CD powinien działać ???

Jak jest AUX to zadziała wszystko co śle sygnał dźwięku właśnie w taki sposób, telefon, MP3, laptop i wszystko inne co ma przysłowiowego jacka 3.5mm.

A jak rozpoznam ten aux , czy może ktoś posiada zdjęcia jak radio wyglada od tyłu ??? A  czy w razie jesli bedzie już ten aux czy podczas podłączenia jakiegokolwiek sprzętu do aux-a trzeba odłączyć radio od zasilania czy też nie( KOD PIN )  , bo jak gdzieś słyszałem radio trzeba wylogowac zalogwać i takie tam  a szczerze mówiąc to  nie mam pojecia o czym w tym mowa

Edited by sebastian100

Czytałeś podlinkowany temat? Chyba nie...

Na nalepce jest napis AUX, a piny gniazda radia są opisane.

Logowanie tu nie jest potrzebne,podpinasz zmieniarkę usb i ma działać. No właśnie, ma...

Opiszę swoje przygody z taką zmieniarką. Wydałem bodajże 550zł (teoretycznie to był najlepszy produkt na rynku), dźwięk tragedia, dostałem od sprzedającego jakieś pliki do konfiguracji, nic się nie polepszyło. Do tego miało działać sterowanie TYLKO z kiery, bo z radia nie jest to możliwe, a u mnie działało akurat odwrotnie :) Gwóźdź do trumny to brak możliwości podglądu listy piosenek. Dałem sobie spokój, odesłałem ten badziew (tak to należy nazwać, obsługa też pozostawiał sporo do życzenia, ale kasę oddali bardzo szybko). Może miałem pecha i trafiłem na wadliwą sztukę? Może...Ale 2 raz bym nie zaryzykował. Wolałem kupić sobie odtwarzacz mp3 z wyświetlaczem i podłączyć pod aux - taniej, wygodniej.

Edited by Sizon

Czy ktos może wytłumaczyć jak mam to zrobić zeby podłaczyć cokolwiek do tego AUX , i przepraszam ale  nie kumam ,piszecie ze jak jest aux to mozna itd tylko co i gdzie podłaczyć ???  Najlepiej to , chciałbym podłaczyć emulator zmieniarki  .Jesli ktoś mógłby to fajnie by było gdyby dołozył  fotostory lub poprostu wytłumaczył mi co i jak .

Radio naprawde jest fajne i nie chciałbym nie zmieniać a jesli juz to co mógłbym  zmienić jakie radio ( żeby ewentualnie mozna było podlaczyć zmieniarkę emulator lub MP3 )tak zeby wszystko grało tzn zeby działało porawnie z wyswietlaczem GID  ( zakładka TELEFON  RADIO I KOMPUTER POKŁADOWY  )

Poniżej zdjęcia podłączenia radia i schemat

aux 1.jpg

aux 2.jpg

aux4.jpg

Edited by sebastian100

Robisz to specjalnie [emoji4]
Kupujesz na allegro kabelek i podpisz jak na zdjęciu. Do kabelki podpisz co chcesz, ja mam akurat bluetooth. Już prościej się chyba nie da.
8a3a7a1430a2fea601d34311cacf8865.jpg

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka