Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

vectra C - sprawdzenie historii

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów, stałem się posiadaczem Vectry C od paru dni także dołączam do was.

Teraz do rzeczy, jako że zakupiłem vectre, niby wszystko jest ok ale chciałbym poznać historie tego samochodu, a bardziej się upewnić co do niej dla własnej wiedzy. 

Vectra z polskiego salonu także trochę historii myślę, że jestem w stanie się dowiedzieć tylko teraz pytanie do was, a więc gdzie takie coś moge zrobić, ile to na oko kosztuje i jakieś namiary. Główne miasto jakie mnie interesuje do tego sprawdzenia to Lublin bądź okolice. 

Szukałem odpowiedzi w internecie, ale są różne opinie także może akurat tutaj jest ktoś kto to robił i ma jakieś namiary.

(Auto już kupiłem i nic się z nim nie dzieje, jednak tak jak wspomniałem chce dla własnej wiedzy bądź pewności poznać jakiś zarys historii bądź może znajda coś co warto wymienić)

Głównie chciałbym zweryfikować przebieg, lakier, czy nie było coś poważniejszego robione mechanicznie, bądź komputerowo coś ingerowanie.

Jeśli jest to zły dział to przepraszam dopiero się odnajduję na waszym forum.

15 minut temu, daca94 napisał:

Witam wszystkich forumowiczów, stałem się posiadaczem Vectry C od paru dni także dołączam do was.

Teraz do rzeczy, jako że zakupiłem vectre, niby wszystko jest ok ale chciałbym poznać historie tego samochodu, a bardziej się upewnić co do niej dla własnej wiedzy. 

Vectra z polskiego salonu także trochę historii myślę, że jestem w stanie się dowiedzieć tylko teraz pytanie do was, a więc gdzie takie coś moge zrobić, ile to na oko kosztuje i jakieś namiary. Główne miasto jakie mnie interesuje do tego sprawdzenia to Lublin bądź okolice. 

Szukałem odpowiedzi w internecie, ale są różne opinie także może akurat tutaj jest ktoś kto to robił i ma jakieś namiary.

(Auto już kupiłem i nic się z nim nie dzieje, jednak tak jak wspomniałem chce dla własnej wiedzy bądź pewności poznać jakiś zarys historii bądź może znajda coś co warto wymienić)

Głównie chciałbym zweryfikować przebieg, lakier, czy nie było coś poważniejszego robione mechanicznie, bądź komputerowo coś ingerowanie.

Jeśli jest to zły dział to przepraszam dopiero się odnajduję na waszym forum.

Jeśli chodzi o przebieg, to napisz do:  customer.care.pl@opel.com   Podaj VIN i zapytaj o przebieg. Mi na drugi dzień odpowiedzieli.

2 godziny temu, daca94 napisał:

Podjedź do aso, pokaż dowód rejestracyjny, grzecznie poproś i jako właścicielowi powinni Ci coś powiedzieć.

Jezeli auto już kupione to nie wiem po co Ci to wiedzieć. Chcesz się bardziej dowartosciowac? Czy może dobić jeżeli się okaże że samochód złożony z 3, a przebieg jak na cyferblacie miał 5 lat temu. Jak dla mnie bezsens

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka