Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Pompa wody świst z okolic rolek brak ogrzewania!

Recommended Posts

Drugi raz w ciągu miesiąca zrobiło mi się Tak że z nawiewu zaczęło dmuchać zimne,temperatura rosnąć a pod maską lekki swist z okolic rolek.W przyszlym miesiącu mam zamiar wymienić komplet z rozrządem.Teraz pytanie jakby taka sytuacja zdarzyła się gdzieś po trasie [bo narazie tylko ma miejscu się zdarzyło jak jechałem do pracy 5km]to co można zaradzić żeby nie przegrzać silnika idzie tą pompę jakoś zmusić do działania?dodam że po paru godzinach działa .

21 minut temu, Desperados napisał:

Drugi raz w ciągu miesiąca zrobiło mi się Tak że z nawiewu zaczęło dmuchać zimne,temperatura rosnąć a pod maską lekki swist z okolic rolek.W przyszlym miesiącu mam zamiar wymienić komplet z rozrządem.Teraz pytanie jakby taka sytuacja zdarzyła się gdzieś po trasie [bo narazie tylko ma miejscu się zdarzyło jak jechałem do pracy 5km]to co można zaradzić żeby nie przegrzać silnika idzie tą pompę jakoś zmusić do działania?dodam że po paru godzinach działa .

Kolego, żeby Ci się pompa nie posypała w czasie jazdy jak mi kiedyś. Na szczęście silnikowi nic się nie stało, ale na chwilę temp poszła pow. 100 i samochód unieruchomiło.

Spojrzałem na cenę i już wiedziałem, że pompa musi być badziewna. I jest - Kraft. Nie idź w to

2 minuty temu, najt154 napisał:

Spojrzałem na cenę i już wiedziałem, że pompa musi być badziewna. I jest - Kraft. Nie idź w to

Dokładnie

Edited by Cretux

1 godzinę temu, Desperados napisał:

Dobra czyli ten zestaw z dolz, może być? 

O Dolz jakiś czas temu (kilka lat) słyszałem niepochlebne opinię, ktoś opisywał na forum jak spektakularnie ta pompa mu się zatarła w czasie jazdy. Nie wiem jak jest teraz. Ja też się zbliżam do zmiany rozrządu i raczej rozglądam się za Hepu.

Edited by najt154