Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Problem z beterią

Dami78
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam problem z akumulatorem w swoim aucie .

Co jakiś czas bez żadnej przyczyna pada mi akumulator , najdziwniejsze jest to że działają światła , radio, szyby itp a nie można odpalić auta bo nie kręci rozrusznik.

Po podładowaniu jest ok, auto normalnie odpala , ładowanie prawidłowe 14,5v .

Ostatnio bateria padła przy zmianie koła , dosłownie kilka minut było włączone radio,opuściłem auto z lewarka chcę odpalić i zonk , słychać tylko cyknięcie przekaźników ,nie da rady odpalić auta bo rozrusznik nie kręci.

Może nie bardzo w temacie ale zaczęła mi się świecić na desce żółta kontrolka żarówki z wykrzyknikiem być może ma to coś wspólnego ?

Vectra C LS 1,8 16V (anglik)

Dzięki za wszelką pomoc.

Edited by Dami78

Podmien aku i sprawdz...

Mozliwe ze rozrusznik ma cos w tym swoj udzial.

Nie kontrolka nie ma nic z tym wspolnego. Masz ktoras zarowke spalona

To jest normalne ze jak jest slaby aku to rozrusznik nie zakreci a swiatla beda swiecic. Rozrusznik potrzebuje strzal mocy zeby ruszyc jednoste

Edited by tomi188

Podmieniałem aku i auto odpaliło normalnie, najdziwniejsze jest to że bateria rozładowuje się "nagle". Dwa tygodnie nie było żadnych problemów i nagle dzisiaj po powrocie z zakupów aku padlo. Być może coś pożera prąd z baterii? pytanie co?

Akumulator kilkuletni, auto postało dosłownie godzine po powrocie z zakupów. 

Dwa tygodnie nie było żadnych problemów, normalnie rano odpalało pomimo niskich temperatur , zadnych objawów ze bateria pada

Tak czasem jest, jeździsz odpalasz bez problemu a tu z dnia na dzień lipa - okazuje się, że akumulator do wymiany bo padła np. jedna z cel. Podjedź do sklepu/firmy zajmującej się akumulatorami niech sprawdzą testerem jak akumulator zachowuje się pod obciążeniem.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...
UP