Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Centralny zamek nie otwiera

nasił
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam problem z centralnym zamkiem, czasami nie otwiera drzwi z pilota a zamyka zawsze. Nie jest to wina pilota ponieważ jeśli nie mogę otworzyć z pilota otwieram grotem i jeśli otworzę drzwi deska się nie podświetla , dopiero po kilku sekundach załapie, a czasami dopiero po przekreceniu kluczyka w stacyjce. Do puki nie podświetli deski przycisk na drzwiach od c.zamka też nie działa. Może wiecie gdzie szukać przyczyny ?

56 minut temu, nasił napisał:

Witam. Mam problem z centralnym zamkiem, czasami nie otwiera drzwi z pilota a zamyka zawsze. Nie jest to wina pilota ponieważ jeśli nie mogę otworzyć z pilota otwieram grotem i jeśli otworzę drzwi deska się nie podświetla , dopiero po kilku sekundach załapie, a czasami dopiero po przekreceniu kluczyka w stacyjce. Do puki nie podświetli deski przycisk na drzwiach od c.zamka też nie działa. Może wiecie gdzie szukać przyczyny ?

sprawdź przewody między drzwiami a słupkiem

Kostkę między drzwiami a słupkiem czyścilem kontaktem. Największy problem jest w upalne dni. Rocznik 2006. BCM w którym miejscu zlokalizować?

Czesc. Pozwole sobie tutaj opisac moj problem aby nie zakladac nowego tematu. A wiec nie dziala mi pilot centralnego zamka, do pownego momentu wszystko bylo ok, pozniej raz dzialal raz nie az w koncu zakonczyl swoj zywot. Wyprobowalem juz chyba wszystkie pomysly ktore znalazlem tutaj na forum typu reczne "kodowanie" klucza itp. Bateria oczywiscie wymieniona. Dodam tylko ze reczne otwieranie kluczykiem dziala bez zarzutów ale juz mnie zaczyna to meczyc. Moze ma ktos jakis pomysl co z tym moge zrobic czy zostaje mi tylko ASO?? A moze znajdzie sie tutaj jakis magik z woj. Lodzkiego ktory mi pomoze to ogarnąć?? Autko jakie posiadam to vectra c 1.8 z 2002 roku. Z gory wielkie dzieki za jakiekolwiek porady.

12 godzin temu, Dominik89 napisał:

Czesc. Pozwole sobie tutaj opisac moj problem aby nie zakladac nowego tematu. A wiec nie dziala mi pilot centralnego zamka, do pownego momentu wszystko bylo ok, pozniej raz dzialal raz nie az w koncu zakonczyl swoj zywot. Wyprobowalem juz chyba wszystkie pomysly ktore znalazlem tutaj na forum typu reczne "kodowanie" klucza itp. Bateria oczywiscie wymieniona. Dodam tylko ze reczne otwieranie kluczykiem dziala bez zarzutów ale juz mnie zaczyna to meczyc. Moze ma ktos jakis pomysl co z tym moge zrobic czy zostaje mi tylko ASO?? A moze znajdzie sie tutaj jakis magik z woj. Lodzkiego ktory mi pomoze to ogarnąć?? Autko jakie posiadam to vectra c 1.8 z 2002 roku. Z gory wielkie dzieki za jakiekolwiek porady.

jak masz 2002r to pewnie masz bcm BZ i on do wymiany

Edited by matro1234

13 godzin temu, matro1234 napisał:

jak masz 2002r to pewnie masz bcm BZ i on do wymiany

Dzieki kolego za zajecie się moim problem. W zwiazku z tym mam kilka pytan( pewnie glupich i banalnych wiec z gory prosze o zrozumienie).

1. Gdzie zlokalizuje ten modul bcm zeby zobaczyc jakie ma oznaczenie??

2. Da rade jakos sprawdzic czy to ten moduł padl czy moze jeszcze inny problem wystepuje??

3. Jak wyglada ewentualna wymiana takiego modulu, musi byc z takim samym oznaczeniem czy moze byc inny??