Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Heniek

Tureckie komisy w DE

Recommended Posts

Witam , mam pytanie jak cenowo przedstawia sie zakup vc w tureckim komisie w niemczech czyli jakich cen sie spodziewadz od do wybierajac sie po samochod . stan techniczny mnie akurat bardzo nie interesuje tak samo jak mechaniczny chodzi bardziej o zakup dawcy , wzbogacenie sedana w ktorym posiadam bideedyszyn :) pozdrawiam 

Najlepiej to szukać uszkodzone bez znaczenia czy Turek albo Niemiec sprzedaje

Edited by kamyl

Please login or register to see this quote.

Masz internet to patrzysz na odpowiednich stronach.

A po co rzeźbić patykiem w ...  jak można kupić wypas w polifcie z mocnejszym silnikiem? :) Najmłodsza vectra ma aktualnie 10 lat, zakup polifta z full wypasem nie jest już drogi a przekładanie i rzeźba różnie się kończy :)

Rzezba bym tego nie nazwal , ale masz troche racji chyba ze ktos lubi sobie dlubac i sie bawic. I tak bym zrobil jak mowisz nawet sie nie zastanawiajac ale w najblizszych latach szykuja sie mi naprawde olbrzymie wydatki i nie wiem czy bede mogl sobie pozwolic na zakup czegos innego . A nawet jesli bym juz cos kupowal to podejrzewam ze obecna vc zostanie juz do swojego godnego spoczynku a kolejnym autem nie bedzie vc :) I dzieki serdeczne za porady pozdrawiam.

Ucash ma racje 

to zalezy kto co ma na mysli drogo

tu jest VC

Please login or register to see this link.

jesli by troche dolozyc to nawet insignie mozna kupic jedna z pierwszysch wiec za kazdym razem cena bedzie wzgledna

Za tyle to ja kupiłem swoją 5 lat temu z mniejszym nalotem o 20 tyś i z lepszym silnikiem :), obecnie cena dość mocno przesadzona. Potencjalny kupiec musiałby być fanatykiem albo wariatem :)

Dlatego napisalem ze za pare groszy wiecej nawet Insignie kupisz

Z doświadczenia wiem że ciezko cos znalezc w Niemczech czy u turasa czy u niemca... Ponauczali sie chytrowek ze lepiej sprzedac postrzelone auto na czesci niz cala ... Polecam poszukac znajomego handlarza ktory kupuje np. z aukcji z niemiec z firm ubezpieczeniowych . Tam naprawde mozna jeszcze cos wynalezc w rozsadnych pieniadzach nie kombinowane.

Mnie zalezy na dawcy bogato wyposazonym. Nie zeby to rzezbic i handlowac.

To jeżeli szukasz dawcy do swojej maszyny to szukasz tam na aukcji dobrze strzeloną po dachu i czołowym np. Z max wyposażeniem... Oni to oddają za grosze bo koszta naprawy tam są kosmiczne i niemiec woli to oddać za półdarmo... Tylko tak jak pisałem wcześniej musisz mieć znajomego handlarza ktory jest zarejestrowany na tych aukcjach bo tam procz zalogowania musisz miec wplacone chyba 5tys € tak jakby poreczenia ze jestes wyplacalny temu tez zwykłemu Kowalskiemu nie oplaca sie tam rejestrowac

Edited by Łukasz Młody

No wlasnie i znajdz kogos chetnego ktory ci pomoze . podejrzewam ze bedzie ciezko.

Na podlasiu jest to coraz częściej spotykana forma zakupow przez handlarzy, wiadomo opłacasz sam za transport zwracasz albo jak masz możliwość sam odbierasz... Coś tam za fatyge odpalasz myślę że jakaś złotówa znajdzie sie zeby za minimum pracy pare zł wpadło... 

No moze i tak .. Musze nad ta forma pomyslec .