Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

moduł cim nie wiem co robić

lenazkiw
 Share

Recommended Posts

Witajcie :) od pół roku nie mogę naprawić mojego modułu cim w vectrze, objawy typowe dla cimu, mój mechanik stwierdził że to na pewno on daje takie a nie inne objawy.

Byłam u speca który jest tu często polecany, chodzi o Pana z Radomia, ale on niestety powiedział mi że nie naprawi modułu ponieważ kontrolka nie świeci się non stop czyli Cim nie jest do końca zepsuty i nie ma 100% pewności że jak go naprawi to będzie działał jak należy... nie powiem, zawiodłam się no ale cóż...

zaprzyjaźniony mechanik polecił mi abym kupiła używany cim, szukałam ale mój chodzi po 600zł :/ 

poszliśmy inną drogą i skontaktowaliśmy się z firmą która naprawia moduły, niestety ten pomysł szybko się spalił bo tam powiedzieli że mój cim czyli XR 13112784 nie nadaje się do naprawy...

wszędzie odsyłają mnie z kwitkiem, albo informują że najlepiej kupić nowy Cim, a przecież to mega wydatek...

gdzieś wyczytałam że mój cim można zamienić innym o innym symbolu, może wiecie coś więcej na ten temat ? jak się do tego zabrać? przecież nie mogę wiecznie jeździć i wkurzać się na te świecące kontroli które gasną po ponownym włączeniu zapłonu....

Pomóżcie chłopaki :)

1 godzinę temu, lenazkiw napisał:

XR 13112784 nie nadaje się do naprawy

Mają racje, ja też miałem XR i zamieniłem na DL .

8 godzin temu, lenazkiw napisał:

Witajcie :) od pół roku nie mogę naprawić mojego modułu cim w vectrze, objawy typowe dla cimu, mój mechanik stwierdził że to na pewno on daje takie a nie inne objawy.

Byłam u speca który jest tu często polecany, chodzi o Pana z Radomia, ale on niestety powiedział mi że nie naprawi modułu ponieważ kontrolka nie świeci się non stop czyli Cim nie jest do końca zepsuty i nie ma 100% pewności że jak go naprawi to będzie działał jak należy... nie powiem, zawiodłam się no ale cóż...

zaprzyjaźniony mechanik polecił mi abym kupiła używany cim, szukałam ale mój chodzi po 600zł :/ 

poszliśmy inną drogą i skontaktowaliśmy się z firmą która naprawia moduły, niestety ten pomysł szybko się spalił bo tam powiedzieli że mój cim czyli XR 13112784 nie nadaje się do naprawy...

wszędzie odsyłają mnie z kwitkiem, albo informują że najlepiej kupić nowy Cim, a przecież to mega wydatek...

gdzieś wyczytałam że mój cim można zamienić innym o innym symbolu, może wiecie coś więcej na ten temat ? jak się do tego zabrać? przecież nie mogę wiecznie jeździć i wkurzać się na te świecące kontroli które gasną po ponownym włączeniu zapłonu....

Pomóżcie chłopaki :)

podjedż to ci ogarne problem   i bedzie smigał

pisz na pw

jesli masz xr to on na bank do wymiany i szkoda naprawia

Edited by matro1234

2 godziny temu, matro1234 napisał:

podjedż to ci ogarne problem   i bedzie smigał

pisz na pw

jesli masz xr to on na bank do wymiany i szkoda naprawia

ok, podjadę ale co mam załatwić? używany CIM DL?