Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Jakie hamulce pod 300 koni

Laborant30
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam vectre 2.0 t 2006 polift, podkrecona pod 300 kucy, kwestia tego typu, mam seryjne hamulce tarcze bla bla bla - wiadomo trzeba zmienic - co polecacie?? wiem ze z V Opc kompletny uklad z jarzmami itp bylby najlepszy, bardzo ciezko dostac hehe. Ma ktos na sprzedaz, lub ewentualnie jakas alternatywe, kontakt do jakiegos wesolego handlarza czesciami z opc, ogolnie prosze o jakas pomoc w tej kwestii :-) pozdrawiam

314mm z dobrą tarczą i klockiem.
345mm z normalną tarczą i klockiem będzie hamował gorzej.
345mm z dobrą tarczą i dobrym klockiem będzie trochę lepiej temperaturę odprowadzał, co ma znaczenie przy wielokrotnych hamowaniach z dużych prędkości, ale kosztuje praktycznie tyle, że można zacząć myśleć o brembo z alfy brera. A to jest inna bajka.

Jak są kiepskie opony to i na 314mm i zwykłych klockach i tarczach zablokujesz koła przy 120km/h.

Opony dobrane sa pod katem mocy wiec kiepskie nie sa ;-) chodzi bardziej wlasnie zeby dobrze odprowadzaly cieplo no i oczywiscie zeby sie nie pogiely po paru tys ;-) dzieki wielkie za info

• 2 weeks later...