Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

michal1983

Pytanie o możliwości interfejsu

Recommended Posts

Panowie  i Panie,  czy Opel Scanner CAN  w Z18xe aktywuje tempomat i czy przeprowadzę test 1,2,3 biegu wiatraka chłodnicy.  Pytam bo może  ktoś  ma i używa.  Podobno (?)  fejs  ma coraz więcej  możliwości... 

A nie latwiej op comem?

Opel scannerem nie aktywujesz tempomatu. Testu tez nie zrobisz.

Maxiecu robi test a Opel  Scanner  nie zrobi?  Szukam  czegoś no clone 

To op com najlepszy wszystko nim zrobisz

Odpisali  mi z Opel scanner  CAN  że  ich programem  przetestuję wiatraki  jak i aktywuję tempomat.  Warto zauważyć  że jest to wersja CAN.... 

Nie wiem rob jak uwazasz. Mialem ten program i nic nim nie zrobilem. Moze mialem trefna wersje nie wiem. Kup sprawdz daj znac 

Edited by tomi188

Już sam nie wiem.... Na stronach Insigni  i Astry  piszą  że  ten kabel  potrafi więcej  niż  OC.  Miałeś  wersję  CAN? 

Edited by michal1983

Jest sens kombinować, skoro możesz kupić sprawdzony interfejs? Zaoszczędzisz coś na tym?

Please login or register to see this quote.

Kto to sprzedaje? Viaken? Jaka cena?

To podchodziłbym do sprawy ostrożnie, skoro ostatnia aktualizacja Opcoma za ponad 3 tysie ma 2 lata...Miałem z nimi do czynienia 2 razy, skończyło się tak, że teraz wolałem kupić coś drożej z innego źródła.

Interfejsy do gazu to tylko CCY, o nie nawet nie pytam. Co do tego skanera  to rzeczywiście się zastanowię jeszcze 

Nie wiem, co to CCY :)

Pisałem o aktualizacjach, skoro olewają użytkowników oryginalnego Opcoma za naprawdę gruby hajs, to ostrożność wskazana przy kilka razy tańszym sprzęcie. A ja dodatkowo nie mam dobrych wspomnień, bo pomoc techniczna pozostawiała sporo do życzenia.

Masz pewnie możliwość zwrotu, więc jeżeli chcesz się przekonać, co to warte, to możesz zaryzykować.

Dokladnie jak mowi Sizon

Tam mialem wersje can. A po co chcesz takie wielkie pieniadze ladowac na interfejs? Co delow prywatnych? Czy sluzbowych? Jak cele prywatne do troche bez sensu

To czemu chcesz tak duzo wydac nie szkoda kasy?  A co dokladnie chcesz robic interfejsem? Rozumiem sprawdzac bledy aktywowac co nie ktore rzeczy tak? 

W rzeczy samej.  Plus ewentualnie testować  niektóre  podzespoły 

Please login or register to see this quote.

Wydaje mi sie ze nawet chinski clon op coma zda egzamin. Ja mam i w sumie robi wszysyko to co chce jak op com nie daje rady to vaux com daje rade :)