Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

yamakasi

długo kręci Z20NET

Recommended Posts

Witam

dodam na początek świece świeże BOSCH FR 5 KI 332 S wymienione 5 tyś km temu, oleje i filtry również

na początku myślałem że LPG puszcza mi gaz w kolektor (instalacja nie pierwszej młodości ale widać działa poprawnie )  po zgaszeniu auta bo długo kręcił aby odpalić, ale od dłuższego czasu jeżdżę tylko na samym Pb i po robieniu krótkich dystansów np 10 km i ponownym uruchomieniu silnika za parę dobrych godzin  to nie ma problemu odpala od strzała, ale jak zrobię tylko dłuższa trasę i rano chce odpalić auto to muszę go dłużej pokręcić i odpala, nie faluje nic nic z tych rzeczy. 

Czy ktoś miał podobny problem z kolegów ?

Nikt nie miał takiego przypadku ?

Edited by yamakasi

UP, nikt nie miał podobnego problemu ? może jakiś czujnik ?

Najlepiej zakręcić gaz na butli. Wtedy ma 100 wyeliminujemy LPG. Sprawdzałeś podciśnienie przy rozruchu? Sprawdź temperaturę powietrza zasysanego może przeplywka padła.

Wysłane z telefonu

LPG teraz mam nowe i jest identycznie, LPZG ma 2 dni , jak sprawdzić podciśnienie przy rozruchu ??

Bloki pomiarowe opcom. Chodzi mi o to że może za dużo powietrza dostaje przy rozruchu. Albo LPG rozjechało mapy.

Wysłane z telefonu

Ale na krótkich dystansach jak pokonuje nie ma problemu, więc jesli to byłoby powietrze to chyba za każdym razem ? przed montażem nowego LPG jezdziłem z 1000 km na Pb i było to samo to raczej nie mapy , problem leży gdzieś indziej 

czujnik położenia wału nie daje takich efektów ?

Edited by yamakasi