Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Opelowy

Wymiana radia - kilka pytań

Recommended Posts

Cześć, planuje wymianę radia w aucie i chciałbym zadać kilka pytań. Samochód to Signum ’03 z wyświetlaczem TID (o ile się nie mylę, ten z przyciskami do ustawiania godziny) i przyciskami na kierownicy a fabryczne radio to CDR2005. Interesuje mnie podmiana na 

Please login or register to see this link.

. Jak można przeczytać na stronie producenta „Kompatybilność ze sterowaniem przy pomocy kierownicy: Bezpośrednie połączenie” czyli jak podłączę radio to sterowanie będzie działać z miejsca czy będę musiał dokupić moduł sterowania? Na wyposażeniu jest 7 głośników a odtwarzacz ma 4x50 aby grały wszystkie potrzebny będzie wzmacniacz? I jak rozumiem do stacji radiowych potrzebny będzie separator?

Na koniec dodam, ze jestem w tych klockach całkowicie zielony, proszę o wyrozumiałość :rolleyes:

Edited by Opelowy

Na wstępie napiszę, że to bdb radio z ciekawymi parametrami i aż szkoda je pod seryjne głośniki bez wygłuszonych drzwi. 

Sterowanie nie będzie działać, potrzebny będzie osobny moduł. 

Głośniki będą działać wszystkie. 

Nie będzie potrzebny żaden separator. Podłączasz kabel z anteny i działa. 

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Auto dopiero co nabyłem i to początek przygody będzie z dłubaniem więc pewnie wygłusze z czasem. Radyjko wybrałem takie bo w poprzednim miałem trochę starszy model UTE-72BT i byłem zadowolony z jego jakości i funkcji więc automatyczne wybór padł na następną Alpinke. O separator się zapytałem ponieważ na aukcjach internetowych szukałem ramek 1DIN i w nich dodają separatory, ale już wiem że jest zbędny. Tak więc jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i zaczynam zamawianie odtwarzacza i modułu do kierownicy.