Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Od dłuższego czasu mam problem z stukami w przednim zawieszeniu, mimo wielu prób nie udało mi się znaleźć  uszkodzonych elementów. Jednak ostatnio zaważyłem że podczas kręcenia kierownicą maglownica przesuwa się po sankach i jest to zbieżne ze stukami. Dokręcanie maglownicy nic nie daje bo są tam tuleje metalowo-gumowe i guma chyba powiedziała że ma dość, niestety te tuleje są chyba niewymienne. Miał ktoś taki problem?

też szukalem stuków i okazało się że maglownica dokręcenie nic nie dało szrot i podmiana załatwiła sprawę

Tylko tu maglownica jest dobra tylko przesuwa się po sankach, więc mi mi trochę szkoda wywalić.Używka nie dość że droga to jeszcze nie ma pewności że będzie lepiej.

Akurat do opla raczej nie sa dostepne te gumy ale do wielu innych marek sa. Szukaj w internetach po slowach guma maglownicy albo tulejka maglownicy. No i oczywiscie musisz znac ich wymiary. Moze podejdzie nawet jakas tuleja z wachacza. To na przyklad 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.