Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

tomi188

Programowanie air bag

Recommended Posts

Witam co to sa za opcje w konfiguracji air bagu? 

I czy to normalne ze jest napisane ze programowanie nie jest mozliwe bo jest zablokowane? O co chodzi?

Please login or register to see this attachment.

Edited by tomi188

Nikt nic nie podpowie o co chodzi? Czy to chodzi o buzzer nie zapietych pasow?

Edited by tomi188

Please login or register to see this quote.

To na pewno nie jest od niezapietych pasów.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Ta opcja u gory to masz od pasów chyba co masz "on" ustawione, te opcje co masz type1 2 3 4 to chyba cos od poduszek, ale chyba i tak jes zablokowane to programowanie bo masz napisane ze programowanie nie jest mozliwe bo sterownik poduszek zablokowwany

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

niewiem czy to ruszysz

sterownik raz zaprogramowany nie da się ponownie programować ,jedynie pozostaje wgranie eeprom ale to już musisz szukać kogoś kumatego żeby bałaganu se nie narobić

A od czego jest zablokowany.? Mam to jak rozumiec? Ze nie moge nic zmienic tam czy co? A to type 1 type 2 nie jest od dzwieku buzzera niezapietych pasow? Ptzetestiwal bym ale nie wirm czy poduchy nie strzela jak sie okaze ze to nie to hehe

No tak bo chodzi mi glownie o to ze mam fabryczny buzzer pasow i kiedys jak bylem na op comoe jak nie mialem.jeszcze swojego to koles mi to wylaczyl a ja chce go wlaczyc i nie wiem jak niby jest on a nic nie pika tylko dioda mruga jak nie zapne

Wiesz jak to z opcom jak cos wylaczysz to tylko tech2 pozostaje.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

No tak czyli nic nie zdzialam najgorsze jest to ze nie znam nikogo kto ma techa.. Jednego znajomego mialem ale sprzedal techa. 

W tym sterowniku możesz ustawić tylko sygnał niezapiętych pasów, ale i tak nie będzie działać, bo musisz mieć fotel z czujnikiem zajętości i napinacz z taką opcją (ma 2 wtyczki).

No wlasnie mam fabrycznie czujnik zajetosci fotela bo dzialal wczesniej moze inaczej podam vin W0L0ZCF4851135798

UH2 Buzer ostrzegawczy o niezapięciu pasów bezpieczeństwa

Ale co, nie działa w ogóle, czy coś przestawiłeś i przestał? Błędy są jakieś?

Bledow brak. Opowiem od poczatku zanim kupilem wlasnego op coma bylem u jakiegos goscia i sprawdzal mi tam cos i kazal jechac zeby miec wglad i nie zapial pasow i pikalo i zaczelo go to wnerwiac to mu mowie zapnij pas to bedzie spokoj a on ze zrobi inaczej ze wylaczy to op comem nie wyrazilem zgody a i tak to wylaczyl i teraz mam problem to wlaczyc zeby pikalo. Robie z off na on a nic to nie zmienia

Tylko udalo mi sie diode przywrocic ze mruga jak ktos siada

Edited by tomi188

Wiesz, opcom to opcom, jeden coś ogarnie, drugi nie, nie ma się co sugerować, że niby coś zrobił, bo wcale nie musiał aktywować danej funkcji. Tech wiarygodnie ogarnie temat.

No wlasnie probowalem 3 op comami nawet kupilem v1.70 i tak cos nie idzie czyli tylko tech to pieknie... Nie mam nikogo kto ma techa w wlkp chyba tez nikogo nie ma bo pisalem na wielkopolske i nikt sie nie odezwal...

Opcom nie wszystko ogarnia, ale za taką śmieszą kasę to jest super sprzęt, więc nie narzekaj :)

A buzzer niezapiętych pasów to chyba przeżyjesz, wiele osób świadomie się tego pozbywa :D

No wiem hehehe :) ale wiesz glownie chodzi mi o to ze jak juz jest to niech dziala hehe no i w sumie chodzi tez o mnie bo 2 razy juz zaplacilem bo pasow mi sie nie chcialo zapiac :D. A tak jak to bylo to mnie dzwiek draznil i zapinalem pasy hehehe moze przy okazji ktos sie trafi z techem dzieki wszystkim