Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

bieniek1002

Brakująca instalacja do haka holowniczego 13pin

Polecane posty

Witam

Panowie proszę o pomoc a mianowicie kupiłem vectrę C HB 2005r i brakuje mi części instalacji do haka holowniczego a dokładnie mam założony hak polskiego producenta hakpol-hak manualny . Hak jest przykręcony ładnie pięknie, wsadzony oryginalny moduł opla tylko brakuje "kawałka" instalacji. Mam oryginalnie pociągniętą instalację 13 pin splecioną z instalacją świateł od skrzynki bezpieczników a która kończy się w połowie pasa tylnego pod plastikowa osłoną czarna wtyczką. I brakuje instalacji części od wtyczki do puszki na 13 pin. Może wie ktoś gdzie można dostać brakujący "kawałek" instalacji ,ewentualnie numer identyfikacyjny, namiary żeby namierzyć to cudo.

... nie raportuj świeżo założonego tematu. Poczekaj, ktoś Ci z pewnością odpisze.

Poszukaj kompletnej wiązki od takiej instalacji, konkretnie pod ten hak. Będzie szybciej i prościej, myślę, że także taniej. Skrzynka bezpieczników to REC. Zapytaj w dziale "handelek", z pewnością ktoś Ci coś zaproponuje. :)

Dzwoniłem do producenta i powiedział że oni robili wiązkę do tego haka ale na 7pin z swoim modulem. A u mnie ani sladu po 7 pinowej instalacji a tym bardziej ze puszka przy haku na 13 pin i tylko kawalki kabli zostały w puszce a i modul oryginał Gm.:mysli:

Mam, ale 9 pinową...

A mozesz wstawic zdjecia

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/monthly_2018_01/h1.jpg.fa304e9a93ef6633ed13df49e72124f2.jpg" alt="h1.jpg.fa304e9a93ef6633ed13df49e72124f2.jpg" />

h2.jpg.202c9e4ece65ecfda93bffda845e8765.jpg

Sizon 

To jest ten kawalek instalacji  co wychodzi od Reca a konczy sie w polowie pasa bagazika przynajmniej  w wersiji HB z tego co widze dlatego dzieki kolego ale ta część to ja wlasnie mam.Mi brakuje czesci od kostki x27 a konczacej sie w puszce do podpiecia przyczepy 

Ech, masz rację, wydało się, że nie umiem czytać :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.