Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
vikis

Jaki pilot do centralki FQ?

Polecane posty

Witam,

Z auta aktualnie korzystają trzy osoby.matka i brat dorobili sobie klucze + transpondery i ...zamiast się cieszyć że przez kilka najbliższych tyg. będę użyczał im auto to marudzą mi o tym za***nym pilocie.Ja pilot mam tylko jeden w zapasie nie mam... .Da się gdzieś zakupić i wprowadzić do centralki dodatkowe piloty?. W aso nie byłem.Finansami to ja sobie nie zaprzątam głowy bo skoro zależy im na pilotach to niech sobie sami zapłacą.Mi jeden pilot starcza a zapas traktuję jako awaryjne otwarcie i odpalenie auta.

ps.Matka zezłomowała auto a brat odstawił do lakierni będzie go odbierał max.do dwóch mies.

Dokup używane piloty i zaprogramuj opcomem. Niektóre centralki wymagają podania pinu. Z reguły te z alarmem. Ważne aby pilot był odpowiedni

Napisano (edytowany)

Kod Pin?yyyy,nie mam żadnego kodu pinu do centralki.Da się to odczytać op-comem czy pozostaje tech?.

Na tej całej elektronice co jest w pilocie musi być napis megamos?i obowiązkowo czarny koszyk na baterie?.

Edytowano przez vikis

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.