Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

kamil00456

Problem z tempomatem.

Polecane posty

Witam,

Nastał problem z tempomatem w VC 2007r, otóż przy próbie uruchomienia tempomatu tempomat się nie włącza lub "załapuje" na chwile i sie rozłącza lecz gdy lekko uniosę manetkę do góry to tempomat trzyma cały czas czy to problem manetki która nadaje się już do wymiany czy może zabrudzone styki ? jak wyciągnąć tą manetkę w wersji poliftowej ? Pozdrawiam.

Jeśli zaraz będzie problem że założyłem nowy temat, to tak szukałem na forum ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.

Tematów o tempomacie jest dużo, ale chyba faktycznie nie ma jednego, który opisuje rozwiązanie problemu od A do Z. Generalnie, jak rozłącza się tempomat po ruszeniu manetką, to winne są albo blaszki na manetce (można je przeczyścić łatwo), albo styki w cim. Styki w cim też można próbować czyścić i może problem ustąpić, ale nieraz pomaga dopiero wymiana gniazda manetki.

Wiesz może jakim sposobem wyciągnąć manetkę w wersji poliftowej ?? na forum jak czytałem to widziałem tylko foty wersji przedliftowej i tam można było wsunąć drucik i manetka ładnie wychodziła u mnie nie ma tego wyżłobienia w manetce i nie mogę w ten sposób jej wysunąć

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Normalnie za nią ciagniesz i powinna wyjść  

Próbowałem nawet lekko przez siłę i nie chciała wyjść. Brak odwagi tego mocniej zrobić żeby nie urwać.

Przed ciągnięciem musisz zapadkę odblokować. Spinaczem biurowym to ogarniesz. Ściągasz gumkę i z dołu zobaczysz wyżłobienie grubości spinacza. Wsuwasz go tam i manetka lekko wyjdzie.

Właśnie u mnie tego wyżłobienia nie ma albo jestem ślepy już.

Musi być. Z dołu, albo z przodu.

Ok, będę w domu to sprawdzę.

Wyjmujesz ja jak np tym filmiku 

polecam rowniez sprey do polaczen elektrycznych do stykow u mnie po spryskaniu zaczela laczyc normalnie wydaje mi sie ze cos zasniedzialo i nie styka

Problem z tempomatem rozwiązany :) po wyciągnięciu okazało się ze pod plastikiem ze stykami była podłożona zwinięta kartka 😂 żeby pewnie bardziej dociskalo i łączyło styki 😂 robota Janusza :) 

Hahahaha

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.