Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
tomi188

Fakra na Iso pomoc w podlaczeniu

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam czy moze mi ktos pomoc w podlaczeniu radia nie oryginalnego? Glownie chodzi mi o pomoc w podlaczeniu prawidlowo kabli z Iso do Fakra i na odwrot 

Podobnego tematu nie znalazlem. 

Gdzie podlaczyc kabel czerwony niebieski i pomaranczowy? U mnie wyglada to tak w oryginalnej wiazce kabli 

Te trzy kable nie sa podlaczone niebieski pomaranczowy i czerwony w ktore miejsca je podlaczyc zeby czegos nie spalic?

Chce aby radio gaslo po wylaczeniu zaplonu ale zeby wlaczalo sie i bez kluczyka wiem tyle ze trzeba zolty z czerwonym polaczyc czy zamienic? Hmm?

Pierwsze 4 zdjecia to przejsciowka fakra na iso kolejne 4 to wiazka auta

Edytowano przez tomi188

Czerwony z żółtym zamienialem tylko tyle ze to w przedlifcie i ja tam zwykla kostke iso mialem a niebieski tylko rozcielem i zaizolowalem zeby podczas jazdy na wyswietlaczu chociaz data byla zamiast pustego pola po danych z radia. Co do samego zasilania u mnie wylacza sie po wyjeciu kluczyka i bez kluczyka nie wlacze ale ja tak chcialem i nie kombinowalem wiecej

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Napisano (edytowany)

Wszystko juz ogarniete radio dziala:)

Zasilanie wzialem z zapalniczki radio ma pamiec i dziala po przekreceniu kluczyka

Edytowano przez tomi188

A jakie radio zakladales? I jak wkoncu podlaczyles?

Napisano (edytowany)

Radio lcd dotykowe 6.6 cali z mozliwoscia zrzucenia obrazu z telefonu na radio itp.

Zasilanie +12 wzialem z zapalniczki

Z iso do fakra to zolty do zoltego

Czarny do czarnego

Niebieski do niebieskiego (antena) trzeba bylo dokupic takie cos jak na zdj

A reszty nie bylo trzeba bo opel chodzi po Canie 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Edytowano przez tomi188

A Ty masz polita?

Napisano (edytowany)

Tak mam dwa piloty jeden zwykly a drugi do montazu na kierownice ale dokupilem taka przejsciowke tylko czekam az dojdzie i beda dzialac klawisze z kierownicy z tym radiem bo jest mozliwosc zgrania ze soba w opcjach radia

Edytowano przez tomi188

Napisano (edytowany)

Aaaa a glosniki tez bez zmian bo z fakra na iso bylo uzupelnione i graja wszystkie glosniki jakosc dzwieku jest bardzo dobra

Tak to wyglada 

Edytowano przez tomi188

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Oplowskie głośniki nie są takie tragiczne, to radia nie powalają jakością. Za taką cenę jak one kosztowały to wstyd umieszczać tam logo producenta. Leje je każde nowe firmowe radio od 250zł. Ja wymieniłem cd30mp3 na kenwood dpx405bt - starsze radio kupione okazyjnie. Nagle tylne głośniki zaczęły grać jakby im szmatę wyciągnęli zprzed membrany, pojawił się bas i czystrzy sopran. Dźwięk o dwie klasy wyższy do tego zestaw głośnomówiący, wyjście na wzmacniacz i usb na pentrive. Czego chcieć więcej?No może nawigacji tak jak u kolegi ale to dla bardziej wymagających.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

No ja tez wymienilem, niestety nie na dotykowe ale 2-din jvc, navi mi nie potrzebna bo raczej z komorki korzystam, a jakosc dzwieku rzeczywiscie lepsza wiele nic na vdo 2005 oryg, jescze wypadaloby drzwi wygluszyc zanim skupiac sie na wymianie glosnikow , bo wszyscy polecaja ten zabieg

Napisano (edytowany)

Zle zrozumialem

Te radio ma o wiele lepsze funkcje i multimedia niz nie jedno firmowe oryginalne

Edytowano przez tomi188

Dokladnie tak jak mowisz. Mi wystarcza jestem bardziej z tego radia zadowolony niz z fabrycznego dvd 90 navi

Tomi188 koledze chyba chodzilo ze wstyd ze umieszczaja logo producenta na fabrycznych radiach, nie chodzilo mu o Twoje, tak mi sie wydaje

Chyba się nie zrozumieliśmy. Moje cd30mp3 od blaupunkta jest tak słabe jeśli chodzi o jakość dźwięku że nie powinni nalepiać nazwy na naklejce. Radia blaupunkta niefabryczne są znacznie lepsze.

Aaa faktycznie wybacz to z rozpedu w robocie jestem i co drugie slowo w sumie czytalem. Nie zrozumialem do konca. Nie gniewaj sie:) 

Ja zamontowalem takie zwykle na 2din, zalezalo mi zeby bylo z auxem, no i zeby chociaz kolory podswietlenia mozna bylondopasowac do deski rozdzielczej. Kupilem ramke dwa din do vc szara ale w polaczeniu z ramka od radia wygladalo okropnie i odstawalo na pol metra wiec doszlifowalem ramke radia zeby weszla w ta od vc skleilem.na to szpachla podklad czarny polysk i zrobilem jedna gładka ramke. to radio nie pasuje jakos szcegolnie do wnetrza vc pewnie dotykowe by lepiej wygladalo ale nie jest az tak zle ...

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180120/683ed3a15c87f9c91c5b5ba5b921cc0e.jpg&key=c1278185f87e9a447124e714bf61d34602004ef7fca7dfb76fafaa44f2b33a0d" alt="683ed3a15c87f9c91c5b5ba5b921cc0e.jpg">

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180120/309bf1b2ccf99d116e0cf03105605ab8.jpg&key=700f7a0e3f8afd5261f8b33197e47efa73b830d88c5b487591fad83246878d98" alt="309bf1b2ccf99d116e0cf03105605ab8.jpg">

Jak na moje wyglada okej. No u mnie ta ramka tez wystaje :// ale puki co niech bedzie bede mial wiecej czasu to cos pokombinuje. 

A gdzie masz esp wylacz i sporta? Czemu nie zamontujesz?

Spoko. Warto rozmawiać.
U mnie wygląda to tak.

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180120/eb02d797c20f04bb08ab4930f6788c29.jpg&key=28ca55c1b70241fcefe95fff0abcdb9399ce4d8616f5880dfca221e49e59788f" alt="eb02d797c20f04bb08ab4930f6788c29.jpg">

Napisano (edytowany)

Tez wyglada spoko. Najwazniejsze ze spelnia swoja role:) tylko szkoda ze teraz nie mozna wejsc w ustawienia jak w oryginalnym radiu no i w ustawienia godz teraz bez op coma sie nie obejdzie

A Wy tez macie pod stacyjke radio? Ze bez przekrecenia na diody radio nie gra?

U mnie calosc wyglada tak

Edytowano przez tomi188

No wlasnie brak, wyl esp by sie przydal czasem, a trzeba programowac cos po monazu? Kostki w konsoli sa u mnie. A sport co mi da?

Ja wustaeienia normalnie wchodze mam z manetki sterowane

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180120/c8206c52b96b3c2e08add6363a25df95.jpg&key=e724044d84f21640585b8b7699c1f60f91fb80c5907fa838f931edc4ddda90c5" alt="c8206c52b96b3c2e08add6363a25df95.jpg">

Godz moge zmieniac

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180120/a842951915250424f0328ceb3049b6aa.jpg&key=9b1421020bbf696120cd5051ae4db12a61ed756dd40de763b0320e5523b0e1cb" alt="a842951915250424f0328ceb3049b6aa.jpg">

Ja mam pod stacyjke tak

Do esp nie trzeba nic programowac masz tu 

A sporta masz tu.

A sport daje Ci to ze zwieksza sie reakcja na pedal gazu jest lepsza i uklad kierowniczy staje sie bardziej progresywny twardszy. A jak masz ids to opuszcza Ci sie auta staje sie sztywniejsze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.