Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Cris7

Jakie żarówki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej

Recommended Posts

Witam kochani otóż mam nietypowy problem, mam Vectra GTS 2005 rok od 4 lat wszystko super nie zamieniłbym na żaden inny lecz mam jeden problem już od dłuższego czasu. Całe oświetlenie w środku mam led, osłony przeciwsłoneczne schowek bagaznik itp, w postojówkach chyba jakis Philips Blue vision czy cos gdyz ledy odpadały bo wiadomy błąd, mruganie itp. Mój problem polega na oświetleniu tablicy rejestracyjnej gdzie od dwóch lat miałem tam wsadzone jakieś ledy które przypadkiem kupiłem FLUX czy coś, wyglądam przypominaja normalną żarówkę w5w i o dziwo kosztowały chyba 3 zł sztuka a świeciły 2 lata, tylko że światło było słabe więc postanowiłem zmienic na coś innego i tutaj zaczynaja się schody, najpierw kupiłem jakies żarówki również z allegro za 5 zł sztuka, z szyna CAN BUS no mówię jakaś szyna to biere hehe żaróweczki ładnie świecą tablica klimatycznie oświetlona z jakimś sylikonem były czy coś, po 3 dniach wieczorem podchodze do auta, i patrze ze jedna żarówka strasznie miga(druga normalnie swieci) No mówię nic takiego może jakieś wadliwe, zamówiłem inne równiez po 6 zł sztuka takie że tylko z jednej strony maja ledy, mówie do tablicy idelnie sie nadadza bo po co ma świecic do góry w plastik... Po 4 dniach to samo, jedna żarówka mruga jak oszalała(nieważne czy auto wylaczone, na zaplonie czy odpalone) Te rowniez Can bus, zamowilem niedawno trzecie wczoraj załozyłem dzis patrze znowu to samo, juz bez can bus, wejście w oprawkę identyczne jak w przypadku tych które świeciły 2 lata. Proszę powiedzcie jakie macie wsadzone żarówki led w oswietlenie tablicy bo juz pierdo*lca idzie dostac:D Pozdrawiam cieplutko:)

Edited by Cris7

Włóż jakieś pożądne a nie 5 zł za sztuke:ok:

Kazdy led z can busem jak chcesz miec biale swiatlo. Cena nie mu tu nic do tego. Bo ja mam zarowki led wsadzone ktora szt kosztowala 22zl i swieci ladnie i w ogole ale i tak po zgaszeniu i zamknieciu auta i tam mrugaja pare razy. Mozna wlutowac jakies rezystory czy cos i mrugac przestanie. Ale mnie to nie przeszkadza bo mruga tylko na wylaczonym zasilaniu 

Mi mruganie po wyłączeniu auta wgl nie przeszkadza, chodzi o to że jedna żarówka świeci normalnie a druga wariuje cały czas, troszkę świeci trochę mruga trochę wgl nie swieci i tak cały czas nieważne czy na postoju czy podczas jazdy. A polecicie koledzy jakimś linkiem jakie żarówki kupić? Cena też nie gra roli, mogę kupić nawet po 20 zł sztukę byle to chociaż rok wytrzymało a nie że kupię i za pare dni bedzie to samo bo to kasa wyrzucona w bloto. :)

Próbowałeś zamienić je miejscami?

Oczywiście, druciki odcinałem bo myslalem ze moze zwarcie robi tak jak w srodku w podsufitce z tyłu i nic, gdyby cały czas robila to jedna lampka to szukalbym przyczyny po kablach moze napiecie za male lub za duze ale niezaleznie robi to albo prawa albo lewa, a druga swieci normalnie... :(