Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Jakiel

GTS czy zwykly LIFT?

Recommended Posts

Witam 

mam problem poszukuje Vectry Gts po lift i w ogloszeniach w nagłowkach jak ogladam to ludzie wpisuja gts a z tylu na klapie brak znaczka i w opisie tez nic ze to gts jak porownuje zdjecia z tymi co maja znaczek gts to ciezko mi to odróżnić poza tym znaczkiem oczywiscie czy mogl by mi ktos pomuc  napisac jakie sa roznice  zewnetrzne bo wiem jake sa wewnetrzne :) 

moze podam link  dla mnie to auto wyglada jak gts 

Please login or register to see this link.

wlasnie takiego auta szukam z takim wyposarzeniem tylko ze gts  ciezko mi znalez takie auto ....

bede wdzieczny za pomoc 

Pozdrawiam

najprosciej po tym że gts ma małą lotkę na klapie ciemne kierunki i widac wydech  gts ma inną dolną część zderzaka ten z linku to nie gts

dziekuje za pomoc bardzo ciezko znalez takiego gts jak sa to nakulane maja po 250000 albo jak przebieg ok  to znowu wyposazenie brak poł skor itp .  

A moja z 2008 roku ma na dupce naklejone GTS :P I tak wyjechała z salonu. Pakietu brak. Gdzieś czytałem, że po jakimś roku już wszystkie habety (czytaj hatchack'i) nazywali GTS.

własnie takim jak Ty masz widze 1.8 bo chce gaz podlaczyc .

Please login or register to see this quote.

taki jak ja to wątpie że trafisz ja mam przed lift silnik 122km polift ma 140 chyba że przejściówka to może się udać 122km ale to chyba tylko 2005 rok

myslalem ze masz po lift  bo przeczytalem tylko to co masz obok zdjecia ja szukam wlasnie po lift 1.8 z full wyposarzeniem 

1.8 w full opcji i to jeszcze gts poliftowy na moje nie znajdziesz

sa wysle ci link ale jak pisalem nakulane jest sporo albo lekko zajechane sa  ....

przepraszam ten pierwszy link byl zly . Tu jest jeszcze jeden 

no masz racje ale widzisz te co wyslalem sa ze tak powiem z wyposarzeniem takim jak szukam tylko nakulane sporo ... no chcialbym zeby bylo kolo 17000  

170000

dokładnie ja trochę inaczej interpretuję full niż te z linków ale wiadomo o co chodzi nie ma byc bieda edyszyn

masz racje ale tez wiesz chodzi mi oto zeby silnik byl w  dobrym stanie jak chce gaz zalorzyc .... 

te auta kture wam wyslalem wisza juz sporo czasu wiec watpie zeby byly w dobrym stanie ....

Heh 117 tys ci handlarze nie znają umiaru.

Wysłane z telefonu

ale jak przegladam ogloszenia to 80 % to handlarze ... :bad:

nic się nie zmienia "prawie"wszyscy szukają byle nie przekroczona bariera 200tys może mieć 400 ale licznik musi pokazywać 170 wtedy Polak kupi

no cos w tym jest ... tylko znajd tu teraz dobre auto 

dziekuje tak wlasnie zrobie moze sie uda :)

Jak sprzedawałem koledze Vectra B to miała 240000 nalotu. Pytał mnie czy nie mam możliwości cofnięcia licznika. Bo Jak podjedzie pod blok i sąsiedzi przyjdą oglądać auto to będą się śmiać że ma taki duży przebieg

Wysłane z telefonu

Jakiel, ciekawe masz podejście. Popatrzyłem na te ogłoszenia i mogę ci powiedzieć, że jak bym cofnął licznik do tego przebiegu co w linkach, czyli ok 150kkm to byś łyknął bez problemu bo nie różnią się niczym. Dlaczego silnik do gazu ma mieć do 170kkm? Mój ma prawie 280 i od nowości jeździ na gazie. W vb zakładałem przy 160, teraz dobija do 400. W E46 szwagra montowałem przy niespełna 300. Zrobił ok 40kkm. Był 2 razy w Niemczech i 2 razy w Belgii. Jakoś nie chce się zepsuć

Ja też gdzieś czytałem, że wszystkie przedlifty w liftback były GTS, a nie wszystkie polifty liftbacki były GTS-ami.

pod koniec produkcji już składali z czego zostało :) i nawet jeśli to linia jest GTS-a to ma pakiet zwykłego sedana (srebrne lampy, bez progów, zwykłe zderzaki)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...