Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sruby, blaszki do osłony silnika

RafiPafi
 Share

Recommended Posts

Witam koledzy, gdzie można kupić blaszki do śrub od osłony silnika, ostatnio zmieniałem olej i brakowało kilka blaszek pod śruby- można to w ogóle gdzieś kupić? podratuje ktoś z linkiem?

Są zestawy na allegro. Działają.
np. (pierwsze z brzegu) http://allegro.pl/zestaw-mocowan-oslony-opel-vectra-zafira-90201-i6568500070.html
Leszek
Tylko że nie o te śruby i blaszki chodzi.
Mowa o czymś takim d9e5c004dcb54a91cb8378df1dc13c0c.jpga89b5546b2884e10595a2c32a1c3763a.jpg

Wysłane z telefonu

3 godziny temu, michalm83 napisał:

Tylko że nie o te śruby i blaszki chodzi.
Mowa o czymś takim d9e5c004dcb54a91cb8378df1dc13c0c.jpga89b5546b2884e10595a2c32a1c3763a.jpg

Wysłane z telefonu

tak, o to chodzi, a myślisz, ze zamienne zda egzamin coś takiego jak na zdjęciu poniżej, bo paczka tego kosztuje grosze..

mocowanie.png

Edited by RafiPafi

Blaszki są naprawdę dostępne w sklepach motoryzacyjnych, weź najwyżej jakąś na wzór, żebyś kupił odpowiedni rozmiar. A jak nie to kup z neta te których zdjęcia wrzucono wyżej, będą pasowały. Kołki może i lepsze niż nic, ale podoba Ci się taka rzeźba we własnym samochodzie?

Edited by remiq88

6 godzin temu, remiq88 napisał:

Blaszki są naprawdę dostępne w sklepach motoryzacyjnych, weź najwyżej jakąś na wzór, żebyś kupił odpowiedni rozmiar. A jak nie to kup z neta te których zdjęcia wrzucono wyżej, będą pasowały. Kołki może i lepsze niż nic, ale podoba Ci się taka rzeźba we własnym samochodzie?

kołki mogę za każdym razem wymieniać na nowe,bo to tanie jak barszcz, ale poszukam tych blaszek może gdzieś to znajdę w niższej cenie, bo ceny z allegro czasem szokują...

Wiesz... jedni dążą do tego, żeby tanio usunąć usterkę, inni wolą mieć pewnie i zgodnie z oryginałem. Osobiście popieram drugą opcję.

Co do ceny, w sklepie, z którego pochodzą zdjęcia - 2 zł sztuka + przesyłka. Chyba nie jest to majątek zważywszy na to, że są tylko cztery blaszki?

13 minut temu, remiq88 napisał:

Wiesz... jedni dążą do tego, żeby tanio usunąć usterkę, inni wolą mieć pewnie i zgodnie z oryginałem. Osobiście popieram drugą opcję.

Co do ceny, w sklepie, z którego pochodzą zdjęcia - 2 zł sztuka + przesyłka. Chyba nie jest to majątek zważywszy na to, że są tylko cztery blaszki?

rzucisz linkiem do tego sklepu, bo na allegro tego nie widzę?
ps patrzyłem na cenę tych pierwszych blaszek a 35 zł bez przesyłki, to już trochę jest

Edited by RafiPafi