Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Warszawa Okęcie - parking przy lotnisku

jowisz
 Share

Recommended Posts

Szukam informacji na temat Parkingów w okolicach lotniska Okęcie w Warszawie. Oczywiście interesują mnie opcje jak najtańsze. Czas pozostawienia auta to około 14 dni (14 nocy). Nigdy nie korzystałem z tamtejszych parkingów, dlatego pytam, może ktoś przerabiał?

Szukaj w necie najtańszych opcji. Ceny ciągle się zmieniają. Im wcześniej zarezerwujesz tym taniej. Korzystałem z 2 parkingów.

https://www.startparking.pl/

http://warszawa-holiday-parking.pl/

Z obu jestem zadowolony. Na pierwszym odpalili mi auto z kabli (zostawiłem włączone światła), na drugim mieliśmy spore opóźnienie przez korki na Toruńskiej. Cały czas mieliśmy kontakt tel z pracownikiem. Wpadliśmy na parking a tam już pracownik siedział w swoim odpalonym prywatnym aucie. Rzuciłem kluczyki na stół dla drugiego i w kilka minut byliśmy na lotnisku. 

Jest kilka dużych, pojemnych i dobrze zorganizowanych parkingów. Moim zdaniem dobry jest ten przy Krakowskiej 42. Masz tam bardzo dobry dojazd zarówno do strony S2 jak i od strony miasta. Parking jest strzeżony, monitorowany, ubezpieczony.

Za 14 dni zapłacisz około 140 zł w najtańszej opcji (tam na ich stronie możesz to dokładnie sprawdzić). W pakiecie masz podwózkę na terminal odlotów i po powrocie, odbiór z terminala odlotów. Moim zdaniem najlepszy stosunek ceny do jakości.

• 2 weeks later...

Aleja Krakowska 42 - bezpośrednio położony przy lotnisku. Parking, pas startowy, terminal odlotów/przylotów. Taka mniej więcej kolejność. Duży plus za nich z busy parkingowe którymi dowożą pod terminal i odbierają tych co przylecieli. Cenowo, to chyba jedna z tańszych opcji.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...
UP