Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Wentylator kabiny działą tylko na wyłączonych światałch

webmaster007
 Share

Recommended Posts

Mam problem i zero pomysłów więc proszę o pomoc

Jak mam wyłączone światłą mijania na włączniki na pozycji  " 0"  wentylator kabiny działa mi prawidło regulacja siły nadmuchu wszystko ok a jak włączę światła wentylator przestaje działać

a teraz ciekawostka nr 2 jak włączę światła , a podświetlenie konsoli skręcę na min (ciemność) wentylator działa też prawidłowo

jak natężenie podświetlenia ustawie w połowie przekaźnik ten żółty tyka a wentylator nie działa (przekaźnik 2 biegu tak w jakiś schemacie znalazłem )

jak ustawie rozjaśnienie na maksa nie działa wentylator , przekaznik nie tyla ale prąd do wentylatora dochodzi

Tak sobie mylę czy wine może mieć włącznik świateł  ? kupić jakiś inny czy macie może jakieś sugestie ?

a napięcie na aku jest okey ? , odłączałeś aku na kilkanaście minut ? może jakiś moduł się zawiesił. Rozumiem że komp nie był podłączany aby zobaczyć czy są jakieś błędy na modułach ?

Edited by Morrow