Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

opel vectra c sport caravan 3.0 cdti

sony19
 Share

Recommended Posts

U mnie kiedys stalo sie podobnie tyle, ze jak jechalem na autostradzie. Nagle wszedl w tryb awaryjny i zero reakcji na gaz. Dobrze, ze to bylo w nocy, wiec na spokojnie sie stoczylem na pobocze. Odczekalem chwile, odpalilem, silnik chodzil jak zawsze, ale reakcja na gaz raz byla, raz nie. Zadzwonilem po assistance i czekalem , a w miedzy czasie odpalalem co jakis czas zeby zobaczyc czy bedzie jakas zmiana. I za chyba 4x wszystko wrocilo do normy. Jak gosc przyjechal i podpial do kompa, pokazal blad P1120 cos z czujnikiem pedalu gazu, ale byl juz nieaktywny. Wykasowal blad, pojechalem za nim do najblizszego parkingu zeby zobaczyc czy cos jeszcze bedzie sie dzialo, ale wszystko wrocilo do normy. To bylo chyba ze 2 lata temu i od tamtej pory nic sie nie dzialo (odpukac). Gosc mowil, zeby prysnac kostke przy pedale kontakt cleanerem jakby sie powtorzylo, a jesli to nie pomoze i nadal bedzie sie tak dzialo to pedal gazu do wymiany, bo moze byc problem z tym czujnikiem.
Ufff... sie rozpisalem[emoji1] nie wiem czy ci to pomoze, ale tak bylo u mnie