Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Nie działa prawe tylne światło

owczar0002
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj przestała mi działać cała tylna , prawa lampa . Nie działa kierunkowskaz , światło , światło stopu i światło cofania czyli w sumie cała lampa .

Włączając prawy kierunek , strzałka mryga dwa razy szybciej niż zawsze . Z przodu prawy kierunek działa 

Lewe kierunkowskazy działają normalnie z dobrą "częstotliwością mrygania "

Być może styki przysniedzialy ale nie jest to do końca pewne. Druga opcja przerwana wiązka sprawdz czy gdzieś nie dostała ci się mysz . Kolega tak miał w Volkswagenie.

O tej porze gryzonie też są bardzo prawdopodobne bo ciepłego szukają. Podłącz opcoma najlepiej i sprawdź co za błąd ma, czy przerwany obwód czy niskie napięcie chociaż nie wiem czy ma to jakieś znaczenie. Ale nie zaszkodzi sprawdzić, może coś innego wywali.

Strzałka mruga szybciej bo nie ma takiego oporu na kablach. Nieraz na pewno widziałeś, jak komus kierunkowskaz szybko mrugał bo miał przepaloną żarówkę. Vectra ma chyba coś na zasadzie "synchronizacji" czy jak to się tam nazywa to mrugają normalnie mimo awarii

• 4 weeks later...
Dnia 17.12.2017 o 15:25, Cretux napisał:

To podziel się wiedzą.

Mam ten sam problem.  Nie wiem co robic. Sprawdzilem wszystkie bezpieczniki, żarówki i wszystko jest ok.  Mam brak prądu w praej tylnej lampie