Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

modulator

Rowerek stacjonarny

Polecane posty

Mam zamiar kupić jak w temacie ale nie znam się na firmach. 

Która wybrać?

Dzięki za pomoc 

Próbowałeś testowo? Ja na takim z dolnej półki i lipa, nie chodzi płynnie, a na coś lepszego to trzeba wydać w granicach 1tys . Kettler słyszałem że jest niezły ale cena idzie w parze.

Też myślałem nad takim rowerem, ale na razie odpuściłem w sezonie zrzuciłem na rowerze 40kg ( machnąłem z 6tys. km ) i chciałem na zime cos do domu, ale na razie trzymam wagę dlatego odpusciłem no i trochę funduszy mi teraz brak bo chciałem cos sensownego w razie kupić aby wyświetlacz pokazywał cos więcej niż jedna funkcję jednoczenie a kilka na raz.

Oki sprawdzę ta firmę 

To nie dla mnie ja mam formę na 6 +.

Wszystko zależy do czego ma służyć. Czasem lepiej kupić używkę dobrej firmy, niż nowy jakiejś słabszej. Czasem ludzie wydają nie małe pieniądze na sprzęt, który stoi pół roku w kącie i chcą się go pozbyć. ;) Warto OLX przejrzeć. 

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.