Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

kolejny problem z Vectra..... znów drzwi....

Januszek2121
 Share

Recommended Posts

Po zmaganiach dzisiejszych z modułem dmuchawy....znów mam problem z drzwiami tył za kierowcą , nie idzie drzwi zamknąć nawet gdy nawet wcisnę zamykanie od środka , ciągle da sie otworzyć samochód , dodam , że z tydzień temu wymieniałem zamek i wszystko działo , rozebrałem ponownie drzwi , gdy poruszam ryglem czuć ze linka chodzi , czy znów zamek by padł ?? dajcie jakieś możliwosci bo już ręce mi opadają od tej vectry....

przy ruszaniu linka jak piszesz to powinno byc wyczuwalne ze sie zamek zamknął jeśli nie spróbuj ręką ruszyć to cięgno od linki jeżeli nie działa coś jest żle w zamku i bez rozbierania sie nie obejdzie jak piszesz ze dopiero rozbierałes to mogłeś cos zle złożyc jak byś miał troche blizej bym ci to zrobił dla mnie to jest 5 minut roboty

24 minuty temu, Harry 168 napisał:

przy ruszaniu linka jak piszesz to powinno byc wyczuwalne ze sie zamek zamknął jeśli nie spróbuj ręką ruszyć to cięgno od linki jeżeli nie działa coś jest żle w zamku i bez rozbierania sie nie obejdzie jak piszesz ze dopiero rozbierałes to mogłeś cos zle złożyc jak byś miał troche blizej bym ci to zrobił dla mnie to jest 5 minut roboty

jest wyczuwalne ze niby sie zamyka i otwiera , ale klamka mozna i tak drzwi otworzyc na zamknietym , wydaje mi sie ze zamek poszedł kolejny...... i jak nawet delikatnie pociągne za zamek to linka wypada ze swojego miejsca (taki zielony otwór w zamku na linke) , ja już załamkę mam , męczyłem się z tymi drzwiami tydzień temu cały dzień

nie załamuj się tam niema nic trudnego być może jest coś źle złożone linka niema możliwości wypadać z tego kołnierza chyba że ma wyłamane te zęby co ją trzymają spróbuj ręką zamknąć ten cyngiel i napisz jaka jest reakcja

23 godziny temu, Harry 168 napisał:

nie załamuj się tam niema nic trudnego być może jest coś źle złożone linka niema możliwości wypadać z tego kołnierza chyba że ma wyłamane te zęby co ją trzymają spróbuj ręką zamknąć ten cyngiel i napisz jaka jest reakcja

Kupiłem nowy zamek dziś spróbuję zrobić,  linka miała wylamany cały kołnierz co trzyma linkę,  teraz mam pytanie czy oprócz zamka jest jescze jakiś mechanizm ryglowania drzwi?  Bo przczeczytalem gdzieś indziej ze możliwe ze mechanizm ryglowania padł . Podaje foto w zamku co mam obecnie zaznaczony element jest luzny , z tyłu mocowanie jest urwane , czy to przez to nie mogę zaryglować drzwi ? zamek wymieniony , prąd jest drzwi nie można zamknąć...........temat zamek poddaje sie

zamek.jpg

Edited by Januszek2121

22 godziny temu, Januszek2121 napisał:

Kupiłem nowy zamek dziś spróbuję zrobić,  linka miała wylamany cały kołnierz co trzyma linkę,  teraz mam pytanie czy oprócz zamka jest jescze jakiś mechanizm ryglowania drzwi?  Bo przczeczytalem gdzieś indziej ze możliwe ze mechanizm ryglowania padł . Podaje foto w zamku co mam obecnie zaznaczony element jest luzny , z tyłu mocowanie jest urwane , czy to przez to nie mogę zaryglować drzwi ? zamek wymieniony , prąd jest drzwi nie można zamknąć...........temat zamek poddaje sie

zamek.jpg

ryglowanie jest z pilota jezeli wcisniesz drugi raz zamykanie usłyszysz krutki przesuw w zamku jest na zasadzie silniczek przesuwa bardziej zębatki ze nie mozna otworzyc drzwi ani od zewnątrz ani od srodka tylko z pilota jak by padł to tylko mikro styk ale w tedy tylko wyłamywanie zamka

Dnia 29.11.2017 o 20:04, Harry 168 napisał:

Kupiłem nowy zamek dziś spróbuję zrobić,  linka miała wylamany cały kołnierz co trzyma linkę,  teraz mam pytanie czy oprócz zamka jest jescze jakiś mechanizm ryglowania drzwi?  Bo przczeczytalem gdzieś indziej ze możliwe ze mechanizm ryglowania padł

Narazie działa a jak znów nie będę mógł zamknąć samochodu to poprostu klamkę odłącze bo jakie jest inne wyjście,  edit juz nie działa nie wiem co jest grane dwa Razy samochód się zamknął i znów nie zamyka drzwi,  szukam w instalacji może gdzieś kabel jest urwany 

Edited by Januszek2121