Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Aktywacja tempomatu OP-COM - problem

lukasz51
 Share

Recommended Posts

Witam,

to mój pierwszy post, więc na wstępie pragnę wszystkich przywitać. Od kilku dni jestem posiadaczem Vectry C. Brakuje mi w tym samochodzie tempomatu więc staram się go dołożyć. Niestety nie udało się go aktywować OP-COMem. Czujnik sprzęgła dołożyłem, tak samo manetkę tempomatu. Problem mam z aktywacją, w CIM, i wskaźnikach wszystko poszło sprawnie, ale w module silnika nie mogę go zaaktywować. Próba aktywacji kończy się komunikatem "przekroczono limit czasu"; Jest jakiś sposób na aktywację, może jakaś sprawdzona wersja OP-COMa? A może pozostaje tylko TECH, jestem z Wrocławia, może ktoś posiada..

I jeszcze trochę danych:

silnik Z18XE,

rocznik 2003,

Dnia 26.11.2017 o 00:06, lukasz51 napisał:

Witam,

to mój pierwszy post, więc na wstępie pragnę wszystkich przywitać. Od kilku dni jestem posiadaczem Vectry C. Brakuje mi w tym samochodzie tempomatu więc staram się go dołożyć. Niestety nie udało się go aktywować OP-COMem. Czujnik sprzęgła dołożyłem, tak samo manetkę tempomatu. Problem mam z aktywacją, w CIM, i wskaźnikach wszystko poszło sprawnie, ale w module silnika nie mogę go zaaktywować. Próba aktywacji kończy się komunikatem "przekroczono limit czasu"; Jest jakiś sposób na aktywację, może jakaś sprawdzona wersja OP-COMa? A może pozostaje tylko TECH, jestem z Wrocławia, może ktoś posiada..

I jeszcze trochę danych:

silnik Z18XE,

rocznik 2003,

Ja aktywowalem nie dawno u siebie.potrzebny jest car pass(ale to pewnie wiesz). Opcom clone? sprobuj na innym clonie a jak nie pojdzie to zostaje tylko ori opcom

Car pass był potrzebny przy aktywacji w CIM i przy wskaźnikach. W module silnika nie zostałem poproszony o wpisanie kodu i właśnie w module silnika nie dało się aktywować. Być może to jakiś błąd interfejsu. Opcoma mam z chińskiego allegro. Próbowałem różne wersje oprogramowania (w tym polecaną wersję 08-2010) i efekt ten sam. Może w polskim Opcomie jest błąd i muszę skorzystać z angielskiej wersji. Jaką wersje Opcoma miałeś na zainstalowaną na PC w czasie aktywacji?

22 godziny temu, lukasz51 napisał:

Car pass był potrzebny przy aktywacji w CIM i przy wskaźnikach. W module silnika nie zostałem poproszony o wpisanie kodu i właśnie w module silnika nie dało się aktywować. Być może to jakiś błąd interfejsu. Opcoma mam z chińskiego allegro. Próbowałem różne wersje oprogramowania (w tym polecaną wersję 08-2010) i efekt ten sam. Może w polskim Opcomie jest błąd i muszę skorzystać z angielskiej wersji. Jaką wersje Opcoma miałeś na zainstalowaną na PC w czasie aktywacji?

co do wersji to ci nie powiem. jak probowales na roznych to teraz poszukaj ori opcom

Cytat

Spróbuj przeskanować moduł silnika i usuń wszystkie błędy. 

Niestety, ale to nic nie dało. Zamówiłem nowego OP-COMa jeszcze raz. Teraz w wersji 1.78 (poprzedni 1.70), jak dojdzie dam znać co z tego wyszło. 

1 godzinę temu, lukasz51 napisał:

Niestety, ale to nic nie dało. Zamówiłem nowego OP-COMa jeszcze raz. Teraz w wersji 1.78 (poprzedni 1.70), jak dojdzie dam znać co z tego wyszło. 

Akurat ta wersja nic nie zmienia. Jakim programem to robiłeś ? Op-com czy vauxcom ?

• 2 weeks later...
Dnia 29.11.2017 o 20:07, Mrozik95 napisał:

Akurat ta wersja nic nie zmienia. Jakim programem to robiłeś ? Op-com czy vauxcom ?

Op-comem próbowałem. vauxcom jeszcze nie używałem. Spróbuję jak będę miał chwilę. 

A może ktoś z forumowiczów ma techa albo ori op-com i zechciałby mi aktywować? Oczywiście nie za darmo :)

Edited by lukasz51

Inny opcom moze to pociagnie. Temat jest juz bardzo rozbudowany na forum :) jesli nowym zaprogramujesz to zglos temat do adminow zeby go zamkneli poniewarz juz taki jest :) pozdrawiam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...
UP