Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Luźne odbłyśniki w przedniej lampie - przedlift

dandi1969
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich, nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam nowy:) otóż mam problem z przednią prawą lampą. Całe odbłyśniki w środku lampy latają co za tym idzie lampa świeci na maksa do góry. Wyciągałem całą lampę i próbowałem to jakoś unieruchomić. Udało mi się tylko wcisnąć  ''przegubiki'' od silniczka ustawiania wysokości lampy ale to nadal nie rozwiązuje problemu. Odbłyśniki nadal luźno latają. Miał może ktoś taki problem? Albo wie ktoś jak temu zaradzić? Lampa zwykła nie xenon.

3 godziny temu, dandi1969 napisał:

Witam wszystkich, nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam nowy:) otóż mam problem z przednią prawą lampą. Całe odbłyśniki w środku lampy latają co za tym idzie lampa świeci na maksa do góry. Wyciągałem całą lampę i próbowałem to jakoś unieruchomić. Udało mi się tylko wcisnąć  ''przegubiki'' od silniczka ustawiania wysokości lampy ale to nadal nie rozwiązuje problemu. Odbłyśniki nadal luźno latają. Miał może ktoś taki problem? Albo wie ktoś jak temu zaradzić? Lampa zwykła nie xenon.

Prawdopodobnie urwały ci się wewnątrz mocowania. Możesz próbować pospawać, nie wiem jak to będzie albo wymkenić reflektor na sprawny. Zobacz jeszcze dokładnie wszytsko od wewnątrz

Edited by Sigmat04

Prawdopodobnie urwały ci się wewnątrz mocowania. Możesz próbować pospawać, nie wiem jak to będzie albo wymkenić reflektor na sprawny. Zobacz jeszcze dokładnie wszytsko od wewnątrz
Jak wyjąłem lampę to właśnie nie widać bardzo innych mocowań niż te do silniczków do ustawiania wysokości świecenia. Da się jakoś dostac do łapmy bez jej rozklejania?

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

3 godziny temu, dandi1969 napisał:

Jak wyjąłem lampę to właśnie nie widać bardzo innych mocowań niż te do silniczków do ustawiania wysokości świecenia. Da się jakoś dostac do łapmy bez jej rozklejania?

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Jeżeli odbłyśnik jest luźny jak go chwycisz ręką to na 90% jakieś mocowanie pękło. Może być akurat zasłonięte przez obudowę i nie widzisz. Bez rozklejania się nie dostaniesz...no chyba, że wytniesz cały tył i później go pospawasz, ale nie wiem jak to ktoś by pospawał, jak tył lampy ma pełno wybrzuszeń;)

Edited by Sigmat04

No właśnie. Nie wiem czy nie wymienić całej lampy. Nie wyciągałem drugiej lampy bo już nie zdążyłem. Ale jak tak sprawdzałem ręką drugą lampę to odbłyśniki trzymają się sztywno.

Kup drugą sprawną, pozniej oddaj jeszcze obie do polerki żeby były mniej więcej równe. Nie dość, że będą obie sprawne to jeszcze odświeżone:D