Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Jak to wyczyścić?

Standardbearer
 Share

Recommended Posts

Witam! Niedawno kupiłem Viki C i jak widać poprzedni właściciel chciał zrobić clean look, ale trochę mu nie wyszło. Ktoś mi podpowie czym domyć obwódkę po "GTS" i resztkę kleju? Próbowałem zmywaczem do paznokci jak ściągałem naklejkę, ale nie dało to nic.

http://i64.tinypic.com/2m61j76.jpg

Edited by Standardbearer

Rozpuszczalnikiem zmyłem klej.Pozostało widoczne gts,to kupiłem taki sam znaczek za 65+przesyłka.Bałem się polerować tą listwę bo nie wiedziałem co wyjdzie.

15 minut temu, Standardbearer napisał:

Dzięki, ale ja nie chcę zakładać tego znaczka z powrotem :/ spróbuję klej zmyć rozpuszczalnikiem, ale to dopiero jak auto wróci od mechanika.

A spróbuj delikatnie na spróbowanie pastą Tempo. Kiedyś w Sierce naklejkę PL z klapy udało mi się bez problemu zlikwidować.

• 4 weeks later...
Dnia 22.11.2017 o 20:14, Cretux napisał:

A spróbuj delikatnie na spróbowanie pastą Tempo. Kiedyś w Sierce naklejkę PL z klapy udało mi się bez problemu zlikwidować.

Dziękuję, obwódka po napisie zniknęła, :D została tylko resztka kleju, która wciąż nie chce zejść. Czym to potraktować, żeby nie zniszczyć listwy ani  lakieru? 

5 minut temu, Standardbearer napisał:

Dziękuję, obwódka po napisie zniknęła, :D została tylko resztka kleju, która wciąż nie chce zejść. Czym to potraktować, żeby nie zniszczyć listwy ani  lakieru? 

Spróbuj delikatnie benzyną ekstrakcyjną. A jak nie pomoże, to jakiś środek w stylu Cartec Glue Remover

• 2 weeks later...
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...
UP