Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Podświetlenie Podsufitki

Bialasss
 Share

Recommended Posts

Witam 

Mam pytanie a zarazem prośbę, czy jest ktoś kto miał podobny problem, a mianowicie gdy otwieram drzwi światło w środku się nie zapala, podświetlają się przyciski z przodu i z tyłu ale światło nie działa, działa jedynie na ręcznym włączeniu. Przekopałem chyba całego neta i konkretnie nie mogę znaleźć przyczyny ani rozwiązania. 

14 minut temu, Bialasss napisał:

na jakiej plytce, masz jakieś foto? 

Chodzi pewnie o tę płytkę co masz w oprawce oświetlenia, w której są 4 gniazda żaróweczek. Odkręcisz oświetlenie, to od góry zobaczysz.

19 godzin temu, Cretux napisał:

Chodzi pewnie o tę płytkę co masz w oprawce oświetlenia, w której są 4 gniazda żaróweczek. Odkręcisz oświetlenie, to od góry zobaczysz.

Tak dokładnie o to mi chodzi pierw sprawdź płytkę bo tam będzie najprawdopodobniej przyczyna 

58 minut temu, Cretux napisał:

Mam nawet gdzieś taką płytkę,bo u siebie wymieniałem na ładniejszy panel.

Cretux ile chcesz za płytkę ??? Jaką masz ????  na 2 przyciski czy na 4????

2 minuty temu, polaczek270 napisał:

Cretux ile chcesz za płytkę ??? Jaką masz ????  na 2 przyciski czy na 4????

4 przyciski. Jeśli, to ma znaczenie to z oprawki bez tych dwóch czujników. Jeśli chcesz, to mogę Ci oddać za darmo. Nie mam pewności czy jest w 100% sprawna, gdyż działały tylko 2 żarówki do czytania, bo tylko te 2 żarówki były. A wymieniłem całość, bo przyciski były wytarte i mało estetycznie to wyglądało.

23 minuty temu, Cretux napisał:

4 przyciski. Jeśli, to ma znaczenie to z oprawki bez tych dwóch czujników. Jeśli chcesz, to mogę Ci oddać za darmo. Nie mam pewności czy jest w 100% sprawna, gdyż działały tylko 2 żarówki do czytania, bo tylko te 2 żarówki były. A wymieniłem całość, bo przyciski były wytarte i mało estetycznie to wyglądało.

U mnie jest na 2 przyciski i ciekawe czy będzie pasować bo u mnie w ogóle niestety nie świeci tylko guziki podświetla i nie wiem czy to wina tej płytki czy taśmy w podsufitce ale obstawiam na płytkę 

Witam jestem właśnie po wymianie całej oprawy z druga płytką i efekt jest mizerny, jest to samo co się działo przed wymianą.

Jeżeli ma ktoś jeszcze jakieś pomysły to proszę o pomoc