Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Vectra C GTS 1.8 ile czujników temperatury??

Damian1026
 Share

Recommended Posts

2 godziny temu, cichy117 napisał:

Lipny termostat. Czujnik jest 1. Pytanie ile to jest że wydaje ci się że wolno się grzeje

Jeden idzie nie dwa ? Jeden jest w obudowie termostatu A drugie nie jest w bloku silnika ?

1 godzinę temu, cichy117 napisał:

Uważasz że jak nowy to musi być dobry? Wskazówka potrafi wychylić się do 90 np. na postoju?

Pytanie z innej beczki może mi podpowiesz coś. U mnie jest sytuacja taka auto w trasie wskazówka nawet się nie ruszy , auto w postoju wskazówka dochodzi do 90stopni ruszysz i po 3-5km wskazówka znów leży na 70stopniach . Podpięty był pod opcoma i to samo co na zegarach czyli ta sama sytuacja więc czujniki muszą być sprawne . Może być to wina wkładu termostatu ??

nie miałem juz daawno takiej sytuacji ze temp wzrosła do 90. musze pomyśleć nad zmiana czujnika temperatury bo z tego co wiem mechanik mi go zamienił na jakiś swój,nawet nie wiem od czego bo stwierdził że lepiej chodzi a tamten co miałem włożony(objaw był podobny,wolno sie grzał) mowil ze jest nie od tego samochodu. tyle ze jak na desce pokazuje 80 i po podlaczeniu do opcoma tez tyle pokazuje ..

52 minuty temu, Damian1026 napisał:

po przejechaniu ok 10 km i postoju pod domem ok 20 min temperatura wzrosła lekko ponad 80 stopni

Podejmij jak masz możliwość pod opcoma i trzeba się przejechać obserwując temperaturę na opcomie i wskzniku . Wtedy będziesz wiedział na sto procent  czy to czujnik.