Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Moduł cim uszkodzony

Caras
 Share

Recommended Posts

Witam mam problem w moim signum pojawiły się błędy esp oraz kierownica z wykrzyknikiem nie odbijające kierunkowzakazy błąd czujnika jata skrętu podejrzewam ze to moduł cim padł podpowiedzcie lepiej kupić używkę czy dać do naprawy w Ciechanowie gość naprawia za 400 stówki chyba ze jest inny patent na to ???

To ja się tu podepne bo na mój post był zerowy odzew. U mnie jest taka sytuacja operujac prawa manetka czy to włączam wycieraczki czy coś w bc to gaśnie na ten czas podswietlanie kierownicy . Czy to też początkowy objaw konczenia się cim-u ??

13 godzin temu, Caras napisał:

Witam mam problem w moim signum pojawiły się błędy esp oraz kierownica z wykrzyknikiem nie odbijające kierunkowzakazy błąd czujnika jata skrętu podejrzewam ze to moduł cim padł podpowiedzcie lepiej kupić używkę czy dać do naprawy w Ciechanowie gość naprawia za 400 stówki chyba ze jest inny patent na to ???

Czujnik kąta skrętu wymień.Mam takie.

• 1 month later...

Może troszkę czasu minęło ale chciałem tu odpisać konkretnie do drahe ponieważ kupiłem od niego czujnik kata skrętu z przedpłata na jego konto gość odrazu po moim opisie ustetek wiedział ze to wszystkiego winien jest czujnik kata skrętu a nie np cim jak to wiele ludzi pisało polecam forumowicza jest wiarygodny i zna się na rzeczy jeszcze raz dzięki pozdrawiam

Cześć kół kolego mam problem z czujnikiem kąta skrętu widziałem że proponowales koledze zjazd na Gliwice jak się na tym znasz i mógłbyś mi też coś doradzić to też chciałbym się dowiedzieć co trzeba zrobić żeby nie wydać dużo kasy ja kupiłem VC 2006 w marcu jestem po wymianie łożysk w skrzyni po wymianie dpf teraz zimno się zrobiło to wyświetla mi się ta kontrola i przekladnia a całe lato miałem spokój 

Dnia 19.12.2017 o 07:54, Caras napisał:

Może troszkę czasu minęło ale chciałem tu odpisać konkretnie do drahe ponieważ kupiłem od niego czujnik kata skrętu z przedpłata na jego konto gość odrazu po moim opisie ustetek wiedział ze to wszystkiego winien jest czujnik kata skrętu a nie np cim jak to wiele ludzi pisało polecam forumowicza jest wiarygodny i zna się na rzeczy jeszcze raz dzięki pozdrawiam

Pozdrawiam również.

Dnia 22.12.2017 o 06:45, Czarne napisał:

Cześć kół kolego mam problem z czujnikiem kąta skrętu widziałem że proponowales koledze zjazd na Gliwice jak się na tym znasz i mógłbyś mi też coś doradzić to też chciałbym się dowiedzieć co trzeba zrobić żeby nie wydać dużo kasy ja kupiłem VC 2006 w marcu jestem po wymianie łożysk w skrzyni po wymianie dpf teraz zimno się zrobiło to wyświetla mi się ta kontrola i przekladnia a całe lato miałem spokój 

Nic nie pomoże poza wymianą czujnika. Jakby coś też się zajmuję. Wymieniam na poczekaniu.