Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Alusy od Jaga s-type do Vectry .

Heniek
 Share

Recommended Posts

Witam , mam okazję kupić alufelgi od Jaguara s-type rozstaw 5x108 czy da radę jakoś je założyć do Vectry gdzie jest rozstaw 5x110 ? Myślałem o srubach pływających .

Dnia 11.11.2017 o 16:00, Heniek napisał:

Witam , mam okazję kupić alufelgi od Jaguara s-type rozstaw 5x108 czy da radę jakoś je założyć do Vectry gdzie jest rozstaw 5x110 ? Myślałem o srubach pływających .

śruby pływające i pierścienie centrujące i wszystko będzie grało, sprawdź tylko czy te felgi nie mają fabrycznego otworu mniejszego niż opel. Podaj parametry tych felg tj ET, szerokość i srednicę żeby stiwerdzic czy będzie to pasowało

13 godzin temu, rafix-r8 napisał:

odpuść

rozwiń swoją wypowiedź bo ciekawy jestem

Edited by matherr

1 godzinę temu, matherr napisał:

śruby pływające i pierścienie centrujące i wszystko będzie grało, sprawdź tylko czy te felgi nie mają fabrycznego otworu mniejszego niż opel. Podaj parametry tych felg tj ET, szerokość i srednicę żeby stiwerdzic czy będzie to pasowało

Tak właśnie myślałem tylko muszę się dowiedzieć jakie tam jest ET.

• 4 months later...
Dnia 17.11.2017 o 21:11, matherr napisał:

rozwiń swoją wypowiedź bo ciekawy jestem

Może ja rozwinę.

Takie rzeczy jak śruby pływające, Hidy, Zarówki led zamienne np za H7 i tym podobne stosyje sie w Polsce, Ukrainie, Rosji i w krajach podobnych. Nikt w cywilizowanym kraju jak Niemcy, Szwajcaria itd nie stosuje chińskich śrub z portalu, no może jakieś odpadki. Takie one Niemieckie jak ze mnie Chińczyk.

Chodzi o to że owszem można to założyć ale czy warto? Nikt nie da gwarancji że sruba za 6,50zł się nie urwie lub nie odkręci. Ja bym nie ryzykował mimo że w sieci ktoś mi powie że jeździ na tym i jest ok. 

Lepiej odżałować 500zł wiecej, kupic felgi z dedykowanym rozstawem i latać ze spokojną głową. Takie moje zdanie.

To jak adaptacja hebli 2, 3 czy 4 tłoczkowych a pompa zostaje seryjna, też to półśrodek.

1 godzinę temu, Andrzej7256 napisał:

Może ja rozwinę.

Takie rzeczy jak śruby pływające, Hidy, Zarówki led zamienne np za H7 i tym podobne stosyje sie w Polsce, Ukrainie, Rosji i w krajach podobnych. Nikt w cywilizowanym kraju jak Niemcy, Szwajcaria itd nie stosuje chińskich śrub z portalu, no może jakieś odpadki. Takie one Niemieckie jak ze mnie Chińczyk.

Chodzi o to że owszem można to założyć ale czy warto? Nikt nie da gwarancji że sruba za 6,50zł się nie urwie lub nie odkręci. Ja bym nie ryzykował mimo że w sieci ktoś mi powie że jeździ na tym i jest ok. 

Lepiej odżałować 500zł wiecej, kupic felgi z dedykowanym rozstawem i latać ze spokojną głową. Takie moje zdanie.

To jak adaptacja hebli 2, 3 czy 4 tłoczkowych a pompa zostaje seryjna, też to półśrodek.

Kolego w swoim profilu masz A4 B5 1.8T 190 KM / 300 Nm. Przecież to też nie seria tylko podkręcenie albo z B6. Zgodnie z Twoją wypowiedzą, reszta podzespołów też jest pod tę moc ?

Edited by Cretux

Już jej nie mam😄

To żadne porównanie, bo podzespoły typu hamulce czy zawias w AJL 180 konnym są te same co w wersji 150KM a moja była tylko po programie.

3 godziny temu, Andrzej7256 napisał:

Już jej nie mam😄

To żadne porównanie, bo podzespoły typu hamulce czy zawias w AJL 180 konnym są te same co w wersji 150KM a moja była tylko po programie.

Ale w jakimś celu była po programie ;) Każdy z nas chce coś zmodyfikować.Ważne aby z głową i rozsądnie :) Pozdrawiam :)

13 godzin temu, Andrzej7256 napisał:

Może ja rozwinę.

coś tam gdzieś usłyszałeś od jakiegoś janusza znawcy albo sam to wymyśliłeś bo zapewne nigdy nie jeździłeś, czyli klasyczne nie wiem ale się wypowiem

Sporo kolego wiem, dużo robie i robiłem i pewne rzeczy rozumiem. Bynajmniej nie ryzykował bym bo sruby są chińskie, jak lubisz chińskie rzeczy to polecam taki zabieg ale nie na ulicę a na swoje podwórko.

Skręcanie kół jakimś dziadostwem napewno nie jest bezpieczne. To że ktoś tam jeździ nic nie znaczy, ja lubię oryginalne lub dedykowane rzeczy bo wożę żonę, dziecko, ale nie lubię jak tacy tunerzy domorośli pchają hidy do lamp bez soczewki, jakieś śruby do koł z chińskiego ryżu bo później taki gość na dziurawej drodze może zgubić swoje kółko mijając się ze mną lub np z Tobą.

Robię tygidniowo ponad 4 tyś km i uwierz mi dużo widzę. A słyszeć to może Ty coś słyszałeś. Do tych śrub poleć jeszcze dystanse z Alliexpress.

Nie spinaj się ale to jak by polecać chińskie klocki hamulcowe albo zaciski bo fajnie wyglądają i twierdzić że to bezpieczne.

Ludziom naciągi spadają z felg, też pewnie uważasz że to nie możliwe?

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...
UP