Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Moduł integracij kolumny abs tc/esp

MENTNY
 Share

Recommended Posts

mam problem w moim autku pewnego dnia ruszając z pod sklepu ledwo ruszyłem miałem morze z 3 na liczniku zrobiłem z pół metra uderzyłem w róg chodnika nie wiem jak to nazwać kawałek betonu  obtarło trochę oponę tak jak widać na foto zaznaczyłem linią w głębi niej jest obtarcie

wysiadłem z samochodu widzę obtarcie wsiadam widzę błąd na desce samochód żółty w truj koncie tak jak na foto

i nie chce zniknąć po podłączeniu komputera wyświetliło mi błędy załączam zdjęcia

a wie ndz nie patrząc  na te błędy mówię skoro się to stało w czasie uderzenia  bo nigdy w życiu nie było tych błędów a na pewno nie ma szans takich zbiegów okoliczności żeby coś innego się posypało przy uderzeniu w koło  a wiedz pomyślałem pewnie zbieżność a wiedz pojechałem  na zbieżność no i gość urwał  mi śrubę od zbieżności musiałem czekać  zamawiać trzy dni później wymiana no i wracam po 5 dniach znów na zbieżność ogólnie uderzenie było w lewe tylne koleś ustawia no i dalej świeci według mnie źle je ustawił gdyż trzy koła były na zielono a 1 na czerwona  to które uderzyłem z tyłu lewe ale on mówi że wszystko jest dobrze to tylko na monitorze tak widać ale ja dalej myślę że to wina zbieżności jest źle ustawiona i dlatego świeci gdyż koło idzie po skosie lampka zapala się po ruszeniu po 3m  uderzyłem mniej więcej na godz 8smej było koło ustawione skręcałem po niżej podaje wyniki wydruku zbieżności proszę o opinie wyników gdyż ja się nie znam jak je rozszyfrować no i czy moja teza jest prawidłowa że to wina źle ustawionego koła  jest to tekst przepisywany bo nie mam skanera  z włoskiego wydruku gdyż ustawiane było we Włoszech                   

Edited by MENTNY