Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Napisano (edytowany)

a czy przebieg nie wskazuje na kompletna wymiane wszystkiego pomalu ? nie dojdzie mi tu odrazu 5k kosztów ? tego sie najbardziej boje.. chce dzis tam jechac na co patrzec ? 

Dostałem tez VIN.. Dzieki za każda pomoc i kazde info

VIN: W0L0ZCF3581138864

Edytowano przez ebenezerr

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Jeśli mowa o Adamie i Sebastianie to uważać na korektę przebiegiem . Ostatnio sprawdzałem u nich 2 auta i obydwa z korekta 100 000 km.

Co do LPG to dzwonić zainteresowany niech dzwoni i pyta co to za instalacja. Ostatnio kumpel szukał i okazało się że w butli jest pompa gazu która się wymienia/ legalizuje co 10 lat. Taka pompka nie jest tania więc można trochę popłynąć.

Wysłane z telefonu

600zl naprawa pompy mnie kosztowala w czestochowie

legalizacja butli 250

ale jazda na Icom bo o tej instalacji mowisz jest jak na benzynie

Napisano (edytowany)

Fula to jeszcze niema brak np. Elektrycznej klapy, kurttnek w tylnych drzwiach podgrzewanych tylnych stołków że o pełnej skórze nie wspomnę a pewnie wiele braków by sie jeszcze znalazlo. Moim zdaniem drogo jak za diesla bo naprawy lubią być drogie choć te silniki mają b.dobre opinie jednak osprzęt to osprzęt. A nikt kto planuje wymiane auta nie jest dobrym wujkiem, popatrzmy na samych siebie😄. Jeśli chodzi o zawieszenia moim zdaniem są trwałe i tanie więc ten temat pomijam 

Edytowano przez lg78

Cześć,

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Jesteście w stanie coś więcej powiedzieć o tej sztuce patrząc na ogłoszenie?

Napisano (edytowany)

Witam,

Odnosnie tego ogloszenia koleś okazał sie ściemniaczem bo klamie na temat długości posiadania tego auta w kraju a co najlepsze przebieg to on ma ponad 280tys. twierdzi, że mu się zle wpisalo na aukcji... Fotki ze stanem przebiegu pewnie tez przypadkiem nie dał :P

Edytowano przez ebenezerr

ja takie kratki i grill to mam w signum. vectra ma chyba inne 

Wszystko z nią w porządku. To jest pakiet OPC line 2. Slyszales?

Pomijam wersje silnikowa bo to chyba swiadomy wybor.Po samych zdjęciach auto wygląda uczciwie i atrakcyjnie. Trzeba oglądać. Wyprodukowana dla PL wiec łatwo będzie sprawdzić historie. 

Tylko ta skóra...

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

Wysłane z poczty

Czyli potwierdza się to co pisałem kilka postów wcześniej.

Wysłane z telefonu

Napisano (edytowany)

Edytowano przez krzysio i iwonka

zdjęcia zrobione tak że nic nie widać zapewne celowo

Witam serdecznie szanowne Grono :)

Warto jechać i oglądać? Wydaje mi się że cena zawyżona o 2-3k, czy to tylko moje mylne myślenie? Właściciel twierdzi, że nad prawym tylnym kołem lekki purchel pod lakierem (rdza w VC? ). Prawy halogen ciemniejszy, podobno pęknięty wskutek polerki.

VIN w0l0zcf6861117855

Auto oglądał czy tak z fotek wywróżył że cena za wysoka ?

Fotki w ogłoszeniu raczej ogólne . Nie na widzę tego wyplakowania pod maską.

Trochę bieda edyszyn.

Wysłane z telefonu

Bo to pewnie maly kotek robił zdjęcia.

Wysłane z poczty

To jaka powinna być cena takiego cacka? Szczerze, zjebisty ten tekst o cenie.... No more comments.

Wersja biedna, nic nie ma . Silnik i kierownica.

W zbiorniczku nie ma płynu chłodnicy.

Wysłane z poczty

Zbrakło na płyn bo trzeba było plaka kupić.

Wysłane z telefonu

Witam. Mam dwa ogłoszenia

czy nie jest zbyt kolorowo jak na taką cenę? Drugie pytsbie jest dosyć trudne co oceny i w sumie wypowiedzenia się bez obejrzenia auto na żywo ale może ktoś będzie coś wiedział. Chodzi mi tutaj o wycene naprawy, co może być nie tak, na co wrócić uwagę, i chyba trochę biednie wyposażona i czy cena jest przystępna co do uszkodzeń

Pozdrawiam M!

Drugu link nie działa. 

Poprawiłem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="1" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

1. jest do opłat więc dolicz od razu ze 2 tysiące do tego. Poza tym, co świezo sprowadzona, niemiec miał to zagazowane i w 16 lat robił po 12-13 tys rocznie?Wymienione sprzeglo, rozrzad, bez rdzy, jedne ręce, wyposazenie prawie max i niemiec sprzedał mirkowi z PL to za jakieś 2 tys euro? Cos mi tu smierdzi, takie perełki istnieją, ale raczej nie przywozi sie ich na handel na olx tylko konkretnie dla siebie albo już klienta.

2. takie uderzenia ( w bok ) są trudne do oceny. Jeszcze tył. Prócz blacharki, masz tam belke, cały zawias ( jak robisz jedną stronę, to drugą raczej też). Samo koło do prostowania, zderzak, wzmocnienie, jakies zaczepy. + ogarnięcie tych kurtyn - albo wywalenie ich z kompa albo wstawienie używek. Myślę, że też finalnie koło 12 wyjdzie. Chyba szukasz okazji. Chociaż jak miałbym kupić którąś z tych, to chyba kupiłbym tą bitą. Wersja nie jest taka zła. Dla mnie osobiście brakuje w niej lepszych lamp. Zbij na 6.500 to może wyjdziesz na swoje. Tylko ciekawe jak z jakimiś bieżącymi naprawami. 

Szukasz taniej 3.2 v6 z LPG, przemyślałeś jak to będzie jak faktycznie coś pierdo*nie po zakupie i trzeba będzie wylożyc kolejny tysiac, dwa trzy? To nie R4 ( które de facto też potrafią być drogie ) Chyba, że masz budżet większy to spoko opcja kupic taniej, jak coś padnie to zrobisz i wiesz co masz. 

1. No właśnie wszystko jest niby tak kolorowo, wszystko wymione stan igła według sprzedającego. Masz rację są takie okazje że trafiają się takie samochody ale Niemiec nie jest głupi, za faktycznie dobry stan samochodu w Niemczech trzeba zapłacić, trzeba doliczyć koszt sprowadzenia i zarobek dla "handlarza". Ciekawe od kiedy ma gaz i jakie są zamontowane podzespoły. Szkoda że stoi 300km bo też tak naprawdę nie mam z kim z jechać aby był kumaty w Oplu.
2. Ta stoi akurat dosyć blisko mnie ale nie mam kiedy podjechać, tutaj mam o tyle dobra sytuację że ojciec się lakiernikiem więc temat malowania mi odpada. Chodzi tak naprawdę o cześci, i co z kosztami belki, kolo wyprostować też nie problem. Tyle że tego samochodu zbytnio nie sprawdzę nie można nim jeździć, wiec trochę kupić w ciemno,slabo.
Szukam po prostu vc albo siga 2.0t/3.2 lpg, mam dość pakowania w swój obecny samochód bo trochę końca nie widać a co gorsze jest w dieslu a przebiegi robię teraz małe. Więc to słabo a ceny utrzymania znacząco droższe. Wpakował w ten samochód już sporo pieniędzy i chce zmienić. Wlasnie od niee dawna jestem na forum i staram się dowiedzieć o problemach, kosztach tych dwóch silników, tylko że niektóre wyceny są stare.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Jak się chcesz dowiedzieć o największych problemach to poodwiedzaj fora konkretnych wersji silnikowych i zapoznaj się z przypiętymi tematami i tymi, które mają najwięcej odpowiedzi/wyswietlen ( mozesz to zrobić po ustawieniu odpowiedniego filtru tematów) - na ogól znajdziesz tam największe i najczęstsze problemy konkretnych wersji. Wiesz kupić 2,0t w dobrym stanie to trzeba wywalic kupke pieniędzy, albo lepiej szukać dobrze wyposażonej tylko taniej z np zarznietym motorem i od razu remontować. 3.2 ogólnie powinny być w lepszym stanie no i tańsze. Ale wiesz to samochody do 15 tys - tak na prawdę za takie 'pieniadze' ( jakkolwiek to zabrzmi, sam kupowałem tanio, tyle ze do remontu ) nigdy nie wiadomo co się kupi. Za te pieniądze obecnie najłatwiej kupić i sprzedać samochód także ofert pełno a jak z ich wiarygodnością to każdy dobrze wie.

Lakiernik lakiernikiem, ale tam to będzie też potrzebna interwencja blacharza i to nie mała.

W tym pierwszym Jeszce może być akcyza....

Wysłane z poczty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.