Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Vectra C do oceny po zdjęciach

Recommended Posts

Witam serdecznie Poszukuję Vectry C dla siebie i w sobotę umówiony jestem na obejrzenie auta. Czy ktoś mógłby wyrazić opinie na podstawie zdjęć?
Auto holenderskie i tam zostanie zarejestrowane.
Prosiłbym też o uwagi na co zwrócić uwagę. Deklarowany przebieg auta to :187.500 km
Czy ta vectra ma xenony bo lampy wyglądają na skrętne xenony a sprzedający nie podał tej informacji w ogłoszeniu,

Z góry dziękuję za wypowiedzi i pozdrawiam :) W końcu czas zastąpić moją wysłużoną Omegę B FL

$_86.JPG

$_86 (12).JPG

$_86 (11).JPG

$_86 (10).JPG

$_86 (9).JPG

$_86 (8).JPG

$_86 (7).JPG

$_86 (6).JPG

$_86 (5).JPG

$_86 (4).JPG

$_86 (3).JPG

$_86 (2).JPG

$_86 (1).JPG

Przebieg hmmm:mysli:Znajdź poniżej 200 tys :D A jeśli chodzi o ten egz. to poproś sprzedającego o VIN. Dowiesz się trochę więcej.

Auto ma kosztować 5k euro pochodzi z 2008 roku. 4 lata temu znalazłem Omege z oryginalnym przebiegiem 220k km to i Vectra chyba się znajdzie w tej małej Holandii. Chociaż nigdy nic nie wiadomo. Pojadę z opcomem i sprawdzę w komputerze. Jakieś jeszcze uwagi? Wszystko przyda się pomocne.

Jak nie z polskiego komisu to powinno być ok.

Który to rok ??

Hehe 2008 rok i 5 kołe E . A ludzie w PL kupują po 15000pln i wieża w te przebiegi itd. 

Edited by michalm83

Omegę, to bym przytulił :44: A VC też mam z Holandii.  Ta wydaję się być ok

Edited by Cretux

Oglądałem parę egzemplarzy w polskich komisach i wiele budziło moje wątpliwości. Wolę kupować auta samemu za granicą wyglądają lekko mówiąc inaczej.. No i przeglądy w Holandii do lekkich nie należą. Stan okaże się jak obejrzę auto. 

3 minuty temu, doasoad napisał:

Oglądałem parę egzemplarzy w polskich komisach i wiele budziło moje wątpliwości. Wolę kupować auta samemu za granicą wyglądają lekko mówiąc inaczej.. No i przeglądy w Holandii do lekkich nie należą. Stan okaże się jak obejrzę auto. 

I jak to jest, że na zachodzie auta przechodzą przeglądy, a u nas nie. Mam drugie auto niezgodne z naszymi przepisami

W holandii jadę na przegląd po gruntowych naprawach w Polsce. A potem i tak jakąś pierdołe do zrobienia znajdą a na autach nie oszczędzam. 3 lata 150k km Omega więc auta muszą być sprawne. No i bez zrobienia zaleceń warsztatu auto traci prawo do poruszania się po drogach plus srogie kary. Dlatego lepszy stan bynajmniej w holandii