Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Zarówki H7 65 WAT

Jacobs
 Share

Recommended Posts

To są żarówki offroad - przeznaczone do jazdy terenowej (do reflektorów), niedopuszczone do użytku na drogach publicznych.

Chcesz popalić lampy to załóż od razu 100W - tez je sprzedają.

• 7 months later...

Ogolnie zalozylem HID 35W 4300k,  pala o wiele lepiej niz zwykle zarowki.  Dokupilem na zapas canbus-oszukiwacz,  jednak nie sa potrzebne bo HIDy daja rade a elektryka auta nie widzi roznicy, pomiedzy zwykkymi h7 a hidami,   nawet nie przestawialem 12v na 9v w instalacji.  Podrzuce foto w roznicy swiatel.  Tak dla potomnosci. 

IMG_20171216_185242.jpg

IMG_20171220_185558.jpg

6 godzin temu, Jacobs napisał:

Ogolnie zalozylem HID 35W 4300k,  pala o wiele lepiej niz zwykle zarowki.

Masz rację. Lepiej świecą. Masz spryskiwacze ? ;) Pytam bo już raz mi dowód zabrali :D

Szczerze to nie, tzn kupilem spryski ale nie zalozylem jeszcze.  Mialem kontrole raz ale nikt sie nie czepial.  I nikt mi z naprzeciwka nie wali dlugimi.  Fakt są troche mocniejsze ale jak patrzylem,   jadac to siegaja do wysokosci lusterek bocznych auta jadacego przede mna.  Ale przy fabrycznych ledach nowych aut te hid to swieczki a nie lampy 😁

Edited by Jacobs

8 minut temu, Jacobs napisał:

Szczerze to nie, tzn kupilem spryski ale nie zalozylem jeszcze.  Mialem kontrole raz ale nikt sie nie czepial.  

Jak masz to dla spokoju załóż. Policja jedno, przegląd drugie.

A powiedz mi,  z innej beczki miales juz moze juz awarie plyty rozdzielczej cewki vzaplonowej???? Bo mi szarpie autem i chodzi na garach,  a widze mamy te same wersje silnikowe Viki

Edited by Jacobs

7 minut temu, Jacobs napisał:

A powiedz mi,  z innej beczki miales juz moze juz awarie plyty rozdzielczej cewki vzaplonowej???? Bo mi szarpie autem i chodzi na garach,  a widze mamy te same wersje silnikowe Viki

Nie miałem

Dnia 3.06.2018 o 11:54, Jacobs napisał:

Ogolnie zalozylem HID 35W 4300k,  pala o wiele lepiej niz zwykle zarowki. 

Szok dosłownie. Ty masz lifta czy przedlifta -> jakie lampy?

37 minut temu, sierra2000 napisał:

Chciałbym jeszcze zapytać gdzie umieściłeś przetwornice? I czy robiłeś dziury w tych dekielkach?

U mnie prawa przetwornica jest przyczepiona na opaskach do przedniego pasa, a lewa umieszczona jest w skrzynce akumulatora.

Ja mam jedna umieszczona w skrzynce aku,  a druga od strony pasazera udalo mi sie wcisnac na pas pod lampe;)  Tak wycialem dziury w deklach 

Dnia 3.06.2018 o 11:54, Jacobs napisał:

Ogolnie zalozylem HID 35W 4300k,  pala o wiele lepiej niz zwykle zarowki.  Dokupilem na zapas canbus-oszukiwacz,  jednak nie sa potrzebne bo HIDy daja rade a elektryka auta nie widzi roznicy, pomiedzy zwykkymi h7 a hidami,   nawet nie przestawialem 12v na 9v w instalacji.  Podrzuce foto w roznicy swiatel.  Tak dla potomnosci. 

Możesz podrzucić link do tych Hidów?

Dnia 5.06.2018 o 11:33, Robyn212 napisał:

Możesz podrzucić link do tych Hidów?

Szczerze  kupowałem ten towar jakos w listopadzie ubieglego roku, nie mam go juz w zakupach na alledrogo, ale ogolnie sa to najzwyklejsze HID 4300k