Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

CD70 Navi Problem

cricon
 Share

Recommended Posts

Witam,

Jestem nowy na tym forum. Posiadam Vectre C GTS z 2005 r. 1.9 cdti 150km.

Mam problem z odtwarzaczem płyt. Po zakupie auta gdy włożyłem płytkę co chwilę wyskakiwał error i wyrzucało płytkę. Przeczyściłem soczewkę lasera i odtwarzacz przestał działać w ogóle. Z pewnością że jest to wina lasera zamówiłem nowy moduł lasera, po wymianie nic się nie zmieniło. Po włożeniu płytki wyskakuje invaild CD, płyta w ogolę się nie kręci. Czy spotkał się ktoś z takim problemem, bądź wie co może być przyczyną ?

Pozdrawiam

Dodam jeszcze że tak samo było jeszcze przed wymiana lasera. laser widzę że się rusza , próbuje czytać "wysuwa  się w gore i w dół" , ale nie kreci płytą.

Edited by cricon

6 godzin temu, salvado napisał:

Zdejmij zabezpieczenie z lasera

Po zdjęciu "zworki" odtwarzacz połkną płytę i nie chce oddać.

Edited by cricon

8 godzin temu, JaGrab3 napisał:

Nie kręci płytą.... Laser nie kręci płytą....

Kolejna cześć zdania po przecinku odnosi się napędu, nie lasera. Wprowadziłeś wiele do tematu swoją odpowiedzią.

Edited by cricon

1 godzinę temu, cricon napisał:

Kolejna cześć zdania po przecinku odnosi się napędu, nie lasera. Wprowadziłeś wiele do tematu swoją odpowiedzią.

Najpierw naucz się pisać poprawnie zdania po polsku. Napisałeś, że laser nie kręci płytą - takie było znaczenie zdania.

A teraz w celu wyjaśnienia mojej wypowiedzi: Bez sensu jest robienie cokolwiek z laserem skoro NIE DZIAŁA CI NAPĘD talerza.

Teraz napisałem jaśniej?

21 godzin temu, JarekS napisał:

Zle założony laser, urwana taśma, uszkodzona kieszeń.

JarekS miałeś racje, już wszystko działa.

55 minut temu, JaGrab3 napisał:

Najpierw naucz się pisać poprawnie zdania po polsku. Napisałeś, że laser nie kręci płytą - takie było znaczenie zdania.

A teraz w celu wyjaśnienia mojej wypowiedzi: Bez sensu jest robienie cokolwiek z laserem skoro NIE DZIAŁA CI NAPĘD talerza.

Teraz napisałem jaśniej?

Pajac. Poczytaj o zdaniach nadrzędnie złożonych.  Czytając twoje posty w innych tematach, widać wszędzie gdzie się wypowiadasz robisz "gównoburze", lingwistyczny rak tego forum.

Dziękuję za sugestie, proszę o zamknięcie tego tematu. 

Pozdrawiam.

Edited by cricon

22 godziny temu, cricon napisał:

Dodam jeszcze że tak samo było jeszcze przed wymiana lasera. laser widzę że się rusza , próbuje czytać "wysuwa  się w gore i w dół" , ale nie kreci płytą.

Wrzuciłem to zdanie, żebyś sobie jeszcze raz przeczytał CO NAPISAŁEŚ i żebyś edycją nie poprawił - Zdanie nadrzędnie złożone????? Gdzie??? Kto kręci płytą, Gandalf?

1 godzinę temu, cricon napisał:

Pajac. Poczytaj o zdaniach nadrzędnie złożonych. 

Wróć do szkoły dzieciaku.

A z "PAJAC" to do kolegi z ławki.

Dzieciaki, bez spiny bo posypią się osty. Cricon, na forum obowiązują pewne zasady, jedna z nich mówi o wzajemnym szacunku do innych, mam tu na myśli "pajac", nie tolerujemy takich zachowań, na razie chińskie ostrzeżenie.

JaGrab nie masz racji, napęd nie ruszy płytą jeżeli laser podczas próbkowania nie będzie w stanie potwierdzić że nad nim jest płyta.

Działa to tak: wkładasz płytę, dochodzi do próbkowania lasera, dopiero jak wychwyci płytę, mechanizm zaczyna obracać krążkiem i szukać początku ścieżki.

1 godzinę temu, JarekS napisał:

Dzieciaki, bez spiny bo posypią się osty. Cricon, na forum obowiązują pewne zasady, jedna z nich mówi o wzajemnym szacunku do innych, mam tu na myśli "pajac", nie tolerujemy takich zachowań, na razie chińskie ostrzeżenie.

JaGrab nie masz racji, napęd nie ruszy płytą jeżeli laser podczas próbkowania nie będzie w stanie potwierdzić że nad nim jest płyta.

Działa to tak: wkładasz płytę, dochodzi do próbkowania lasera, dopiero jak wychwyci płytę, mechanizm zaczyna obracać krążkiem i szukać początku ścieżki.

Masz jakieś źródło na poparcie Twojej tezy?

57 minut temu, cricon napisał:

Już wiesz skąd te określenie wcześniej.

Mistrzu zdań nadrzędnie złożonych, dalej kontynuujesz prywatę?

Idzie kolejne chińskie ostrzeżenie, później jesteś u pani.

Nie będzie żadnego ostrzeżenia, chyba, że mod się wcoorwi. :P

Jeśli chcecie się gryźć dalej to zapraszam na... PW.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...
UP