Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Wzmacniacz problem;/

TSzyman88
 Share

Recommended Posts

Witam! Jestem tu nowy dopiero ucze sie co do czego..:)Mam problem odlaczylem klemy od aku na pare sekund po podlaczeniu moj wzmacniacz polegl ani zasilania ani protecta nic kontrolki nie swieca wymienilem bezpieczniki i przy aku i przy wzmacniaczu i nic sprawdzilem kable wszystko jest nie ruszone przed odlaczeniem aku wszystko gralo normalnie.. Brak mi pomysow co to moze byc..

4 minuty temu, TSzyman88 napisał:

Witam! Jestem tu nowy dopiero ucze sie co do czego..:)Mam problem odlaczylem klemy od aku na pare sekund po podlaczeniu moj wzmacniacz polegl ani zasilania ani protecta nic kontrolki nie swieca wymienilem bezpieczniki i przy aku i przy wzmacniaczu i nic sprawdzilem kable wszystko jest nie ruszone przed odlaczeniem aku wszystko gralo normalnie.. Brak mi pomysow co to moze byc..

Sprawdzałeś czy dochodzi prąd do wzmacniacza ?

Mozliwe ze padł a bezpiecznik jest cały? wymienilem radio na nowe i dwa glosniki z przodu no ale to chyba nie szkodzi bo dzialal normalnie a padl tylko przez sciagniete klemy z aku ;/

Chyba już mam odpowiedz sterowanie z kluczyka sie rozłączylo na moje nieszczescie spalilem radio chcialem podlaczyc stare zobaczyc czy zatrybi niestety nie widzialem ze kable sie rozłączyły z radia dym .. Chyba moge je wywalić bo bezpiecznik wyglada na cały ;/

A remote dochodzi do wzmaka? Bo może go nie wzbudza i dlatego się nie włącza. 

Skoro pisałeś że radio wymieniałeś to może rem nie podłączyłeś. 

Druga sprawa może bezpiecznik był nie oryginalny i poszło za duże przepięcie i wzmak się spalił a bezpiecznik jest cały. Jaki to wzmak? Jakie kable, połączenie i coś więcej o instalacji? 

Chyba już mam odpowiedz sterowanie z kluczyka sie rozłączylo na moje nieszczescie spalilem radio chcialem podlaczyc stare zobaczyc czy zatrybi niestety nie widzialem ze kable sie rozłączyły z radia dym .. Chyba moge je wywalić bo bezpiecznik wyglada na cały ;/

ja mialem zasilanie z kluczyka znajomy elektryk mi robil zasilanie z sterowaniem i cos tam jeszcze i to sie rozlaczylo podlaczylem radio chcialem je wepchnac w luke i bum dym :/ a przeciez bez sterowania i zasilania wzmak nie odpali to byla przyczyna moim zdaniem teraz musze ogarnac nowe radio bo jak poszedl dym to chyba nie bezpiecznik nie ?