Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

PGB89

Wymiana zwykłych lamp na lampy Xenon

Polecane posty

Witam Forumowiczów,

Chciałbym wymienić swoje zwykłe lampy na lampy z xenonem. Szukałem wskazówek na forum ale nie znalazłem dostatecznych dla mnie informacji. 

Zastanawia mnie czy jak kupie lampy z przetwotnicami i żarnikami to będzie to od razu działało? Oczywiście z aktywacją op com. Jak to podłaczyć i co trzeba przerobić? 

Edytowano przez PGB89

Coś źle szukałeś było nie raz o tym :)

Tu masz jeden temat i tym 

Edytowano przez GrzesiekT

Dzięki GrzesiekT za podsunięcie tematu. Do tej pory widziałem głównie z bixenonem;) Czy czujniki poziomowania łaczy się z lampami? Gdzie je zamontować? Ja posiadam włacznik z regulacja świateł za pomocą pokrętła tak jak na dołączonym zdjęciu. Czy taki może być? 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

W tym niestety nie pomogę bo sam dokładnie nie wiem może ktoś się wypowie kto zna lepiej temat bo nie chce w błąd wprowadzić :)

A z tym p rzelacznikiem od świateł to chyba powinien być inny taki bez regulacji ręcznej co się światła ustawia :)

Włącznik bez regulacji, dwa czujniki poziomowania lewy przedni i tylny lewy wahacz,zbiorniczek spryskiwaczy, spryskiwacze , UEC pod maską - nie pamiętam bo w swoim zwykłym też miałem opcję xenonu ale nie wiem co z czujnikami poziomowania.

Zaczynałbym stopniowo.

Patrzyłem w opcjach na opcom i mam możliwość zmiany na xenon i poziomowanie, więc chyba wystarczy.

Curtis a jak połączyć czujniki z komputerem. Gdzieś na wahaczach powinnabyć wiązka? Jest ona widoczna od razu? Czy gdzieś schowana?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

czyli UEC ogarnie ale mam mieszane uczucia, teraz kwestia wiązki, szczerze to nie mam pojęcia nie rozglądałem się nigdy.Musisz czekać szukać info albo samemu zajrzeć czy jest.Zadzwoń do Rafalg.

Juro zajrzę i zobaczę czy jest poprowadzona jakaś wiązka. Orientujesz się może Curtis czy xenony by działały bez czujników oraz zmiany włącznika? Kupienie wiązki oraz przeprowadzenie jej to dodatkowy koszt i czas. Może wystarczy przełożyć lampy i wyregulować je ręcznie jak zwykłe bez xenonu? Czy stosuje się takie rozwiązania?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.