Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Sizon

Potrzebna weryfikacja numerów katalogowych lusterek zewn.

Polecane posty

Mowimy oczywiscie o skladaniu od srodka a nie z kluczyka gdzie potrzebna jest pamiec fotela?

I tu mnie masz, bo właśnie sobie zdałem sprawę, że z kluczyka nie próbowałem złożyć lusterek. A wszystko dlatego, że próby odbywały się na aucie, ale nie montowałem wszystkiego na gotowo.

Ale oczywiście lusterka były podpięte pod moduł fotela kierowcy (fotele dokładałem, nawet 2 z pamięcią), więc pamięć siłą rzeczy działa, a i kluczyk wg mnie będzie hulał. Temat do zweryfikowania w najbliższym czasie.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

czekam na info

Tak czy siak nie ma mozliwosci skladnia lusterek z kluczyka bez pamieci fotela i to jest duzy minus.

Jestem przekonany, że ktoś na forum Insignii miał lusterka składane bez pamięci fotela. W sumie to tylko impuls na lusterka, więc dlaczego miałoby nie działać? Pamięć to inna para kaloszy, to oczywiste.

lusterka składane występowały w autach bez pamięci foteli ale składać się je dało tylko z przełącznika, składanie z pilota ustawia się w menu na wyświetlaczu, jak nie ma pamięci foteli to w menu nie masz widocznych opcji pochylania lusterek (obu), składania z pilota i ustawiania fotela.

Trzeba by spróbować uaktywnić dodatkowe menu na wyświetlaczu w jakiś sposób może lustra ruszą

ja np zmagam się z innym niedociągnięciem. Lusterka składane z pamięcią z pilota się składają a żeby je z pilota rozłożyć muszę trzymać na tyle długo przycisk otwierania że zaczynają  się opuszczać szyby... może to kwestia nowszego softu, tak samo jak rozkładasz lub składasz lusterka w trakcie gaszenia lub odpalania auto to stają dęba w danym miejscu.. ale w poprzedniej iśce tego nie było

Moje fotele nie maja pamieci wiec lusterka moge skladac recznie tylko od srodka (pochylac w ogole nie moge) a w menu nic nie mam. Mysle, ze to pojawia sie automatycznie w menu (pobiera z modulu) jesli jest dolozona pamiec fotela.

Duke, a czemu nie chcesz dołożyć fotela z pamięcią?

Wiele osób na to narzeka, zmiana softu nic nie pomagała. Skopane to jest w Insignii. Jedyna rada, to wyczuć moment i odpowiednio wcześniej puścić przycisk, no ale to nie gra zręcznościowa, tylko auto za kupę siana.

Chcialem i byloby fajnie ale...

Mysle ze mija sie to z celem, trzeba kupe kasy na fotel wydac tylko po to aby go miec a w ostatecznosci i tak nie bede z pamieci korzystal bo ja zawsze prowadze Iske, a bez skladanych lusterek z kluczyka da sie przezyc.

Każdy ma swoje priorytety, ale fotel z pamięcią to wydatek, w zależności od stanu, 200-600zł. A poszycia dajesz swoje, więc może jakiś mega zaniedbany nawet kupić.

tym bardziej że insignia to auto za około 40 tys zł więc mody za kilka stów to pestka

Pamietaj ze ja mieszkam w Niemczech i co jest najsmieszniejsze ... 

w Polsce dostaniesz wiecej czesci i taniej niz w kraju gdzie te auto produkaja

a kto karze to w DE kupować :D

Przeciez jak kupie w Polsce to wysylka do Niemiec lub samemu jechac po to to jest rownoznaczne a nawet drozsze niz kupno tutaj

Tak, bo w DE ich nie rozbierają na części :)

Można zawsze zorganizować transport z PL, są na forum na pewno osoby, które jeżdżą w tamtym kierunku. Jak coś, to do Berlina pewnie by mój kolega dostarczył ;)

No to juz niedaleko, jeszcze jakies 750km :D

Hehe, widziałem, że to kawałek, stąd emot na końcu zdania ;)

Moze powiem tak, jesli wiedzialbym na 100% ze ktos mi pomoze zrobic przekladke fotela kierowcy z przelozeniem poszycia, tak aby wszystko dzialalo wlacznie z lusterkami i ustawieniami w opcjach komfortu to moze bym sie na to jeszcze skusil do ok 200 euro, wiecej juz bym w to nie inwestowal.

Ustawienia w opcjach komfortu, za które niektórzy biorą kasę, pojawiają się samoistnie po dołożeniu fotela z pamięcią.

Przełożenie tapicerki jest prostsze niż np. w VC, spokojnie do ogarnięcia przez każdego.

Nie namawiam, tak tylko piszę do wiadomości.

A to do składania lusterek z środka auta jest jakiś przycisk bo u siębie nic takiego nie zauważyłem, chyba że to  jakaś kombinacja, a jak składać z pilota, tak jak otwieranie-zamykanie szyb...? 

Tak wygląda, przyciski oprócz piktogramu różnią się wtyczką/ilością pinów, nie są zamienne.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/monthly_2018_01/20171128_134423_resized_1.jpg.7f12e3532bb419173cc8b1b6b73d2249.jpg" alt="20171128_134423_resized_1.jpg.7f12e3532bb419173cc8b1b6b73d2249.jpg" />

No właśnie  bo mi się już gdzieś w oczy rzucił... Dzięki 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.