Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

filo1992

Signum 2.2 dti problem błędu

Recommended Posts

Witam wszystkich. Szukam pomocy kogoś kto się zna więc postanowiłem pisać tu. Panowie posiadam Signum 2.2 dti od kilku dni i pojawia się błąd samochodu z kluczem. Czasem przed odpaleniem czasem dopiero podczas jazdy czasem na 2 sekundy czasem 10 i wcale. Po podłączeniu pod mój mały komputer brak błędów i brak zapamiętanych lecz jest to mało profesjonalny sprzęt. Dodam że przy temperaturach obecnych czyli ok 5 stopni pierwszy start w ciągu dnia trwa troszkę dłużej czyli nie od przekręcenia kluczyka tylko ok 3 sekund. Świece nowe moduł grzania świec sprawny lecz przy tych temperaturach świece już chyba nie będą grzać. Szukam osoby z okolic jastrzębia zdroju która chętnie pomoże zna się i jest w stanie odczytać błąd. Proszę o darmowa pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Dodam że jutro mam zamiar wymienić wszystkie filtry i olej z myślą że może któryś filtr powietrza czy paliwa nie domaga bo już 15tyS zrobione niby od wymiany. Dodam jeszcze że nie zauważyłem spadków mocy gdy kontrolka się zapala

Edited by filo1992

otwórz maskę i z przodu za chłodnicą jest gruby wąż gumowy z prawej i lewej strony przed silnikiem, pomacaj go dobrze bo najpewniej któryś pękł ze starości, ja to miałem w vectrze 2,2 dti z 2004 wymiana węży na nowe( szkoda kupowac używki bo zamienniki kosztują ~80 za sztukę) jak to nie pomoże to wtedy już trzeba szukać kogoś z profesionalnym kompem do opli aby znalazł usterkę, jeszcze zobacz czy w wężach tych nie ma za dużo oleju.

Kolego filo1992, proszę o zapoznanie się z regulaminem forum i zakładanie tematów w odpowiednim miejscu. Zakładając temat w "forum głównym" nie otrzymasz tak szybko odpowiedzi lub nie otrzymasz jej w ogóle.
Przenoszę.