Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

OpelVectra2.0

Vectra a wymiana wkładki z kluczykiem

Polecane posty

Witam 

Piszę do was bo nie wiem co zrobic ostatnio musialem zmienic wkladke w swojej vectrze vectra b 2.0 dti i gdy juz to zrobilem zgodnie z poradnikiem ktory znlazlem na tym forum immo zblokowalo mi pompe i nie moglem odpalic samochodu. Putanie jest tego typu czy mozna to jakos ominac lub zresetowac ustawic na inny kluczyk czy poprostu koncowke kluczyka z nowego na stara prosze o pomoc z gory dziekuje. Jestem nowy na forum moze zle post dodoalem za co przepraszam.

Przełóż transponder ze starego kluczyka

Immo z układem kierowniczym raczej ma niewiele wspólnego

A moglbys opisac dokladniej jak tonzrobic dodoam ze to moje 1 auto i troche zielony jestem:P

Rozbierz kluczyk. W części przy grocie będziesz miał małą czarną kostkę mniej więcej o wymiarach 3x5x10 mm. Przełóż ją ze starego kluczyka do nowego

Tylko nie wiem czy znajde miejsce bo to wkladka za 35 zl i ten 2 kluczyk mozna rozebrac ale nie tak jak ten moj pozniej jak znajdziesz oczywiscie czas to polece zrobie ci zdjęcia i jakbs mogl spojrzec na to i mi cos podpowoedziec to bylbym wdzieczny

Moj kluczyk ten na dole i wkladka ktora kupilem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Edytowano przez OpelVectra2.0

Ten na dole jest z pilotem. Otwiera się go podważając cypelek z tyłu. Transponder to są takie same

Będziesz mógł otwierać i zamykać tylko ręcznie bo w nowym nie ma pilota żeby zdalnie otworzyć zamki.

Jeżeli twój ori kluczyk wchodzi do nowej wkładki to rozbierz starą i nową i przełóż zapadki jak którejś będzie za dużo wystawać to do szlifuj i będzie tylko jeden kluczyk do zamków a nie dwa.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://i.imgur.com/v3Xlo2O.jpg&key=7ed875175c1bfb6c995da4111e6534d09ac4a9e96733edfd345a4060ab499e6c" class="ipsImage" alt="v3Xlo2O.jpg" />

NSwM4g9.jpg

S9RndNc.jpg

9DPBa6e.jpg

Edytowano przez Dziadek vec

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...