Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
KamilKalisz

Paląca sie kontrolka akumulatora +kontrolka samochodu z kluczem i kontrolka kierownicy

Polecane posty

Witam,jeżeli poruszam nowy temat a istnieje jaki kolwiek inny na ten temat to od razu przepraszam ale sytuacja awaryjna. 

W mojej Vectrze zaczęła zapalać sie kontrolka od akumulatora wraz z kontrolką samochodu z kluczem. Na szczęście powoli dojechalem do pracy. Auto stało jakieś 10H w bez ruchu. Wychodząc z pracy czekała na mnie niespodzianka... rozladowany akumulator...po podpięciu kablami odpalilem ale stan euforii nie trwał długo. Po oczekiwaniu aby auto sie nagrzalo i akumulator podladowal, ruszając zauważyłem że wyświetlacz zaczyna przygasać i nagle pojawiła się kontrolka kierownicy i kierownica sie zablokowała. Zgasilem auto i po próbie odpalenia akumulator znów rozladowany. 

I teraz moje pytanie co to może być ? Wiem że najpierw powinienem podpiąć pod komputer i sprawdzić błędy ale na razie nie ma na to sposobności Podejrzewam że akumulator nie dostaje prądu i może to coś z alternatorem? Oczywiście może być to co innego ? Miał ktoś taki przypadek ? Lub może domyślać sie gdzie szukać sprawcy tego całego zamieszania? Z góry dzięki za jakaś podpowiedź :)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...