Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Tensavectra

Kontrolka ladowania

Polecane posty

Witam pacjent vectra c 1.9cdti auto po wymianie regulatora napięcia i mostka diodowego ,podpieta drugą masa.Pierwsze odpalenie samochodu wszystko ok ,rusze autem pojawia się kontrolka lądowania mimo że ladowanie jest,gasze auto odpalam znowu i problem już nie występuje ,ktoś może miał podobny problem ?

Ja miałem taki problem i po naprawie altka raz sie zapalała kontrolka od ładowania , a po zgaszeniu auta i ponownym odpaleniu niepaliła sie a ładowanie było , towarzyszył temu bład o zaniskim napieciu na przewodzie niebieskobiałym wychodzacym z alternatora, w momecie kiedy napiecie na tym przewodzie było 13.9 v to zapalała sie kontrolka , po wymianie na inny regulator juz problem niewrucił

Regulator po naprawie F00M145371 i natym mi sie zapalała kontrolka , po reklamacji wsadzili mi F00M144171 na tym juz wszystko oki niby powinno chodzic na obu ale niechodziło a alternator to bosch 120A a silnik z20net

Tak to wygladało u mnie

Edytowano przez SITH

Tak jak kolega pisze jest to wina regulatora napięcia.

Potwierdzam, słyszałem już że nie każdy pasuje i po wymianie nadal są problemy z ładowaniem.

A czy ktos zna numer regulatora ktory jest orginalnie zamomtowany w alternatorze 120A bosch ?

SITH jak często zapalala Ci się kontrolka  ładowania? Bo teraz U mnie nie chcę się zapalić coś, a bez przyczyny nie będę jechał do mechanika. 

Umnie raz na 10 odpalen sie niezapaliła , a tak to musiałem zgasic auto i odpalic jesszcze raz zeby sie niepaliła

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.